› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zmiany organizacji ruchu Lotnicza - Grunwaldzka

› zagrożenia i utrudnienia ponad rok temu    7.04.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Departament Zarząd Dróg informuje, że w związku z kolejnym etapem przebudowy przez EPWiK Sp. z o.o. i EPEC Sp. z o.o. sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych wykonywanych w ramach usuwania kolizji z drogami dojazdowymi do wiaduktu w ciągu ul. Lotniczej i Skrzydlatej od 10.04.2017 r. (poniedziałek) nastąpią kolejne zmiany tymczasowej organizacji ruchu na ul. Lotniczej.

Wyłączona dla ruchu zostanie cała jezdnia ul. Lotniczej po stronie Giełdy Elbląskiej na odcinku od Al. Grunwaldzkiej do zjazdu na teren PKS i restauracji McDonalds (do tej pory zamknięty był pas zewnętrzny na tej jezdni). W związku z powyższym na przedmiotowym odcinku ul. Lotniczej ruch w dwóch kierunkach odbywać się będzie po jezdni od strony McDonalda. Utrzymane zostanie zamknięcie dla ruchu na tym odcinku ul. Lotniczej chodnika po stronie Giełdy Elbląskiej - ruch pieszych w kierunku ul. Skrzydlatej kierowany będzie przez teren Giełdy Elbląskiej. Dodatkowo wyłączone dla ruchu pieszych zostanie przejście przez ul. Lotniczą na skrzyżowaniu z Al. Grunwaldzką. Piesi poruszający się wzdłuż Al. Grunwaldzkiej i mijający skrzyżowanie z ul. Lotniczą powinni kierować się na chodnik Al. Grunwaldzkiej po stronie północnej. Planowany termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu – poniedziałek 10.04.2017 r.

Joanna Urbaniak

Rzecznik prasowy UM w Elblągu

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.