› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

ZKM uruchamia specjalne kursy autobusowe do EPT

› bieżące ponad rok temu    6.05.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
ZKM uruchamia specjalne kursy autobusowe do EPT

W związku z organizacją II Rodzinnego Pikniku Techniki i Nauki, który odbędzie się 10 maja 2015 w Elbląskim Parku Technologicznym, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje o uruchomieniu w dniu pikniku specjalnej, dodatkowej linii oznaczonej jako EPT.

Autobus tej specjalnej linii będzie kursował po trasie: plac Słowiański – Pocztowa - Armii Krajowej - 12 Lutego - płka Dąbka - Jana Pawła II – Sulimy (w zatoce przy ulicy Sulimy autobus będzie oczekiwał na kolejny kurs, zawracając na pobliskim rondzie),

Powrót z terenu imprezy po trasie: Jana Pawła II – płka Dąbka – 12 Lutego – Hetmańska - Giermków-plac Słowiański. Autobus będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach autobusowych na swojej trasie.

Ponadto informujemy, że przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Ogólną zostanie ustawiony tymczasowy, dodatkowy przystanek dla linii EPT. Autobus rozpocznie kursowanie o godzinie 9:45 z przystanku przy placu Słowiańskim, a  zakończy o 16:43 na przystanku przy ul. Hetmańskiej.

Rozkład jazdy linii EPT dostępny jest w tym miejscu: http://zkm.elblag.com.pl/aktualnosci/1267.html

Przypominamy, że na wszystkich liniach komunikacji miejskiej obowiązują bilety. W dniu pikniku zachęcamy do korzystania z promocyjnych, rodzinnych biletów weekendowych – szczegółowe informacje dostępne są pod tym adresem: http://zkm.elblag.com.pl/info/cennik.html.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.