› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zjechała z drogi i uszkodziła elewację budynku

› policja 7 miesięcy temu    10.10.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Zjechała z drogi i uszkodziła elewację budynku fot. KWP w Gdańsku

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Chałupach na ul. Kaperskiej. 40-letnia kobieta jadąca od strony Półwyspu w kierunku Władysławowa najprawdopodobniej przysnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi. Mundurowi apelują o ostrożną, rozważną i bezpieczną jazdę.

W powiecie puckim doszło do zdarzenia drogowego. Dyżurny puckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Chałupach na ul. Kaperskiej. Natychmiast na miejsce skierował patrol ruchu drogowego, który po przyjeździe na miejsce ustalił, że mieszkanka gminy Jastarnia jadąca samochodem marki volkswagen od strony Półwyspu najprawdopodobniej zasnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi uszkadzając żywopłot, drewniane ogrodzenie, wiatę, skrzynkę elektryczną oraz elewację budynku. Mundurowi sprawcę kolizji ukarali mandatem karnym. Kobieta była trzeźwa. 

Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drodze. Najważniejsze dla bezpieczeństwa jest rozsądek i opanowanie kierowcy.

Policja.gov.pl 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ BTW
7 miesięcy temu ocena: 50%  2
Szkoda że sobie łba nie uszkodziła, śpiąca królewna. Śpi to się w łóżku a nie za kółkiem. Jak mnie kiedyś sen zmógł, po 10 godz kierowania, mimo przerw w trakcie drogi, to najzwyczajniej zjechałem do MOPa i dobranoc na 2 godz. Innym razem po prostu zjechałem na nockę do motelu, mimo że zostało mi tylko 3 godz od celu podróży. Ludzie - myślcie.
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ironizator
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
Duzo lokalnych wiesci. Dobrze, to cieszy...
odpowiedz oceń komentarz 6 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.