› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zgubił karawan pogrzebowy. Pomogli policjanci

› policja 7 miesięcy temu    29.06.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zgubił karawan pogrzebowy. Pomogli policjanci

W Elblągu policjanci kryminalni brali udział w nietypowej interwencji. Właściciel karawanu pogrzebowego powiadomił policję o kradzieży auta. Okazało się, że kradzieży nie było. Były jednak kłopoty z pamięcią kierowcy. To właśnie ona była przyczyną zamieszania. Policjanci znaleźli auto. Było zaparkowane kilkanaście metrów dalej.

Nietypowa interwencja miała miejsce wczoraj (28 czerwca 2018 r.) przy ul. Malborskiej w Elblągu. Około godz. 14:00 młody mężczyzna wbiegł do komendy i powiedział, że skradziono mu... karawan pogrzebowy.

Samochód był rzecz jasna jego narzędziem pracy. Auto miał zaparkować pod jedną z kamienic na ulicy Malborskiej w Elblągu. Tam wszedł na chwilę, do będącej nieopodal, przychodni lekarskiej. Jak wrócił samochodu już nie było - tak gorączkowo relacjonował to mundurowym.

Policjanci uważnie wysłuchali zgłaszającego i wyjrzeli przez okno na ulicę Malborską. Widok z okna komendy wystarczył, by rozwikłać zagadkę kradzieży. Jak się okazało mężczyzna pomylił miejsca. Zaparkował o jedną kamienicę dalej. Podziękowaniom nie było końca.

Policjanci apelują o rozwagę!

W ciągu roku policjanci z Elbląga odnotowują kilka podobnych przypadków. Zazwyczaj o miejscu parkowania zapominają panie, pochłonięte zakupami, ale wśród zapominalskich zdarzają się także mężczyźni. Takie sytuacje wynikają z roztargnienia zgłaszających. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.