› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Zginął pijany kierowca

› policja ponad rok temu    24.03.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zginął pijany kierowca

Kierujący pojazdem marki Opel nagle zjechał z drogi i uderzył w słup ogrodzeniowy. 55-latek zginął na miejscu zdarzenia.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Guzki. Kierujący pojazdem marki Opel nagle zjechał z drogi i uderzył w słup ogrodzeniowy. 55-latek zginął na miejscu zdarzenia. Pasażer nie doznał poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności wypadku.

W nocy (22/23.03) tuż przed godz. 24.00 w miejscowości Guzki kierujący pojazdem marki Opel, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał nagle z drogi i uderzył w słup ogrodzeniowy. Kierowca to 55-letni mieszkaniec gminy Biała Piska.

Mężczyzna był reanimowany przez świadków zdarzenia oraz policjantów. Funkcjonariusze podczas prowadzonych czynności czuli alkohol od kierującego. Samochodem tym jechał także 59-letni mężczyzna. Obaj mieszkali w jednej miejscowości

- mówi policjant z Pisza.

Pasażer nie doznał poważniejszych obrażeń. Znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że obaj panowie spożywali wcześniej alkohol. Sekcja zwłok wykaże, czy kierujący prowadził pojazd był nietrzeźwy. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności wypadku.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.