› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zatrzymali pijanych Rosjan, którzy prowadzili samochody

› bieżące ponad rok temu    17.06.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. WMOSG

       Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwóch obywateli Rosji, którzy kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu.

  Wczoraj na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach do odprawy na kierunku wyjazdo wym z Polski stawił się 53-letni Rosjanin, kierowca samochodu osobowego marki BMW. W trakcie kontroli funkcjonariusz SG wyczuł woń alkoholu od kierującego pojazdem. Okazało się, że obywatel FR ma 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z Braniewa.

Natomiast dzisiaj w nocy do odprawy na przejściu w Bezledach, również na kierunku wyjazdowym z Polski podjechał samochodem ciężarowym marki Daf 50-letni mężczyzna. W trakcie rozmowy z podróżnym kontroler wyczuł woń alkoholu, co potwierdziło badanie alkomatem. Kierowca ciężarówki miał 0,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejsce wezwano Policję z Bartoszyc, którzy wobec pijanego Rosjanina prowadzą dalsze czynności. 

Mirosława Aleksandrowicz, WMOSG    

 

   

    

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.