› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zalety car sharing, czyli dlaczego warto wynająć auto na minuty

› bieżące 11 miesięcy temu    9.08.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zalety car sharing, czyli dlaczego warto wynająć auto na minuty

Car sharing to stosunkowo nowa usługa na polskim rynku, którą zdążyli już wypróbować oraz pokochać niezmotoryzowani mieszkańcy Warszawy. W stolicy car sharing pozwala cieszyć się wygodą...

Car sharing to stosunkowo nowa usługa na polskim rynku, którą zdążyli już wypróbować oraz pokochać niezmotoryzowani mieszkańcy Warszawy. W stolicy car sharing pozwala cieszyć się wygodą, jaką daje posiadanie własnego auta bez konieczności jego zakupu i w dodatku w znacznie niższej cenie od wypożyczalni i taksówek. Niemożliwe? Wystarczy wypróbować car sharing w Warszawie i samodzielnie się o tym przekonać!

Jakie są najważniejsze zalety usługi współdzielenia aut i dlaczego warto z niej regularnie korzystać?

W Warszawie car sharing to prosta i wygodna forma wynajmu aut

Ideą, jaka przyświecała stworzeniu car sharingu, było przede wszystkim znaczne uproszczenie procesu wypożyczenia auta oraz dostosowanie go do wymagań konkretnego użytkownika. Warszawa car sharing daje nam bowiem identyczne możliwości, co korzystanie z wynajętego auta z wypożyczalni, ale jest znacznie szybsza oraz osiągalna praktycznie dla każdego posiadacza prawa jazdy.

Aby skorzystać z usługi car sharing wystarczy jedynie zainstalować na smartfonie aplikację, założyć darmowe konto oraz przesłać wymagane dokumenty. Po weryfikacji naszych danych osobowych od razu możemy wyszukać auto i je zarezerwować. To proste, łatwe i przyjemne. Co więcej, car sharing pozwala nam na wynajęcie samochodu, kiedy tylko najdzie nas taka potrzeba, bez dodatkowych formalności oraz tracenia czasu na podpisywanie skomplikowanych umów.

Car sharing kosztuje dokładnie tyle, ile korzystamy z auta

Ogromną zaletą car sharing, dzięki której góruje on zarówno nad wypożyczalniami, jak i taksówkami, jest wysokość opłat za korzystanie z wynajętego auta. Użytkownicy tej usługi płacą bowiem za czas, w którym samochód znajduje się do ich dyspozycji oraz za każdy przejechany nim kilometr. Wolne od opłat są natomiast paliwo oraz opłaty parkingowe we wszystkich płatnych strefach na terenie całej Warszawy.

Mieszkańcy stolicy korzystający z usługi Warszawa car sharing mają bowiem możliwość darmowego parkowania auta we wszystkich płatnych strefach parkowania. Dzięki temu car sharing jest także wygodniejszą i tańszą alternatywą dla korzystania z własnego samochodu. W jego przypadku nie ponosimy bowiem kosztów parkingu, ubezpieczenia i innych związanych z utrzymaniem auta opłat dostając w zamian dokładnie taką samą wygodę i funkcjonalność.

Car sharing pozwala wypożyczyć auto na kilka minut i na cały dzień

Warszawa car sharing to doskonała propozycja zarówno dla osób, które potrzebują samochodu zaledwie na godzinę, jak i dla użytkowników, którzy chcieliby móc z niego korzystać bez ograniczeń, przez cały dzień. W tej drugiej sytuacji wystarczy bowiem pozostawić auto na wybranym parkingu, zamknąć je nie kończąc przy tym jego rezerwacji.

Dzięki temu, od razu po załatwieniu wszystkich spraw będziemy mogli kontynuować podróż tym samym samochodem oraz korzystać z niego tak długo, jak potrzebujemy. W czasie, kiedy auto jest zaparkowane car sharing w Traficar.pl nalicza jedynie opłaty za postój, które wynoszą zaledwie 0,10 zł za minutę.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.