› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zagadka napadu w powiecie nowodworskim rozwiązana w Elblągu

› policja 5 miesięcy temu    9.01.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zagadka napadu w powiecie nowodworskim rozwiązana w Elblągu  fot. Policja.pl

Mężczyźni napadli na 61-letniego kierowcę, który wiózł większą ilość gotówki. Uszkodzony po napadzie samochód porzucili na jednej z ulic Elbląga. Policjanci z Gdańska i Nowego Dworu Gdańskiego odnaleźli auto i sprawców.

Przestępcy wymusili zderzenie z samochodem 61-letniego kierowcy, który wiózł większą ilość gotówki. Obezwładnili mężczyznę. Ukradli pieniądze i  samochód.

W poniedziałek (7.01), około godziny 2:30 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że między miejscowościami Marynowy, a Rychnowo Żuławskie (powiat Nowy Dwór Gdański) doszło do rozboju. Na miejscu policjanci ustalili, że 61 – letni kierujący jadąc w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego zauważył dziwnie poruszający się samochód, który w pewnym momencie zepchnął jego pojazd na pobocze. Po wyjściu z auta pokrzywdzony został uderzony, po czym sprawcy odjechali jego pojazdem, w którym znajdowała się również znaczna ilość gotówki

- informuje  sierż.sztab. Joanna Słowik, oficer prasowy policji w Nowym Dworze Gdańskim

Funkcjonariusze z Gdańska oraz Nowego Dworu Gdańskiego ustalili, gdzie uciekli sprawcy zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia skradziony samochód został odnaleziony w Elblągu. Podejrzani zostali zatrzymani. W dalszym ciągu prowadzone są czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Malborku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.