› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

XIII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Tolkmicku

› zapowiedzi ponad rok temu    30.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 XIII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Tolkmicku

W dniach od piątku 2 czerwca do niedzieli 4 czerwca odbędzie się XIII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Tolkmicku. Wraz z zapalonymi flotowiczami klub Kardan po raz kolejny organizuje szczególne święto pełne  muzyki na żywo, dobrego jedzenia i atrakcji dla całej rodziny. W tym roku pewne rzeczy pozostają niezmienne, ale organizatorzy postarali się o urozmaicenia.

Stałym punktem jest ognisko integracyjne, tuż po rejestracji o 14.00 w piątek. Zlot Motocyklowy w Tolkmicku przyciąga nie tylko zapalonych zlotowiczów -  to również międzynarodowa impreza przyciągająca gości ze Szwecji, Danii, Holandii, Niemiec i Rosji. Będzie to okazja nie tylko do poznania tego powiêkszającego się grona, ale też do wysłuchania młodych artystów – tym razem ze Szkoły Muzycznej Yamaha z Braniewa, których koncert odbędzie się o 17.00 w piątek.Obiecujące talenty pod kierownictwem Karoliny Janickiej będą miały szanse do rozgrzania serc motocyklistów przed konkursami, jak: palenie gumy, najwolniejszy przejazd motocykla, najgłośniejszy jednoślad. O odpowiednią, rock'n' rollową atmosferę dbać będzie: Trzynasta w Samo Po³udnie, Banau, Fumez, Szwindel, Bez Prawa do Zasiłku, Fire i Hymen. Dźwięki maszyn i muzyki spotęgują wrażenia na wieczornym rejsie po Zalewie Wiœlanym Tramwajem Wodnym lini S3 o nazwie "Generał Kutrzeba".

W sobotę o 12.00 zacznie się trzydziestokilometrowa parada rozpoczynająca się od Ratusza Miejskiego. Tego samego dnia, od godziny 13.00, będą miały miejsce testy sprawnościowe oraz prezentacja motocykli. Sobota to też czas na promowanie tego, co najważniejsze – bezpiecznej jazdy. Atrakcyjne konkursy o bezpieczeństwie na drodze odbędą się o 21.00,  tuż przed koncertem Trzynasta w Samo Południe i niespodzianką dla motocyklistów. Zlot to też atrakcje dla dzieci, które będą mogły korzystać z dmuchańców, jak i Tolkmickiej plaży, które odkryją nie tylko podczas pięknego zachodu słońca.

Helena Czereszewska

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.