› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Wypożyczenie auta bez karty kredytowej i depozytu - czy to możliwe?

› bieżące 6 miesięcy temu    12.10.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wypożyczenie auta bez karty kredytowej i depozytu - czy to możliwe?

W naszym kraju coraz więcej osób korzysta z usług wypożyczalni samochodów. Nie ma w tym nic dziwnego. Wypożyczenie auta to doskonałe rozwiązanie gdy potrzebujemy samochodu w podróży, gdy nasz własny został uszkodzony lub po prostu nie mamy swojego auta a chcemy podróżować komfortowo.

Niestety, wiele osób wciąż nie korzysta z usług wypożyczalni. Niechętnie podchodzą bowiem do depozytów kart kredytowych. Sprawdźmy więc, czy istnieją wypożyczalnie samochodów, które nie wymagają takich zabezpieczeń.


Czy musimy obawiać się depozytu?

Wiele osób obawia się depozytu pieniędzy ze swojej karty kredytowej. W czasach, w których wciąż słyszymy o oszustwach finansowych oraz wyłudzeniach danych udostępnienie swojej karty kredytowej dla wielu osób jest przyczyną stresu. Czy słusznie? Niekoniecznie. Pamiętajmy, że wypożyczając auto zawieramy umowę z firmą, nie zaś przekazujemy swoje dane zupełnie prywatnej osobie, która nie wiadomo jakie ma zamiary. Obecnie większość wypożyczalni działa sprawnie i bezpiecznie. Dlatego też nie musimy obawiać się przekazania karty kredytowej.


Czy musimy posiadać kartę kredytową?

Czasem jednak zdarza się tak, że niestety nie jesteśmy w stanie oddać do depozytu odpowiedniej kwoty pieniędzy ponieważ nie mamy wystarczającej kwoty lub karty kredytowej dostępnej przy sobie. Czy oznacza to, że musimy zrezygnować z planów wypożyczenia auta? Na szczęście niekoniecznie. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej wypożyczalni, których oferty dopasowane są do potrzeb klientów, dzięki czemu nie wymagają one zablokowania pieniędzy na karcie kredytowej a jedynie kaucji w przypadku, gdy nie jesteśmy obywatelami Polski lub decydujemy się na auto segmentu Premium. Jedną z takich wypożyczalni jest carfree.pl.

Jak widać wypożyczalnie doskonale wiedzą na czym zależy ich klientom. Przekonać możemy się o tym sprawdzając artykuł pt. “Jakie samochody najczęściej wypożyczają Polacy? Przegląd floty wypożyczalni samochodowych”. Dzięki temu są nie tylko w stanie zaoferować nam nowoczesne i wygodne samochody, ale również optymalne warunki wypożyczania i coraz mniejszą ilość formalności.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.