› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wypadek w gminie Młynary. Samochód uderzył w drzewo

› policja ponad rok temu    17.08.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Wypadek w gminie Młynary. Samochód uderzył w drzewo

Złamania kończyn, zwichnięcia oraz ogólne potłuczenia, z takimi obrażeniami trafili do szpitala pasażerowie mercedesa sprintera, który wczoraj zderzył się z przydrożnym drzewem. Jego kierowca, 42-letni Witold S. był trzeźwy. Policyjne dochodzenie wyjaśni przyczynę wypadku.

Jak donosi Komenda Miejska Policji w Elblągu, zdarzenie miało miejsce wczoraj na drodze w miejscowości Bielica na terenie gminy Młynary. Tam, kierujący dostawczym mercedesem 42-letni Witold S. na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna doznał niegroźnych potłuczeń. W gorszym stanie znaleźli się pasażerowie mercedesa. Najbardziej w wypadku ucierpiał 62-letni mężczyzna,  którego przewieziono do szpitala ze złamaniem kończyn. Z kolei 47-latek miał zwichnięte kości śródręcza,  natomiast  45-latek doznał ogólnych potłuczeń i po opatrzeniu został zwolniony do domu. Na miejscu zdarzenia byli policjanci oraz pogotowie ratunkowe. Kierowca mercedesa był trzeźwy. Policyjne dochodzenie ustali teraz przyczynę zjechania auta na pobocze.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.