› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Wynajęte auto – w sam raz na każdą podróż miejską?

› bieżące 10 miesięcy temu    21.08.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wynajęte auto – w sam raz na każdą podróż miejską?

W większych miastach wypożyczalnie samochodów są już codziennością. Co więcej, w największych metropoliach jest duża konkurencja takich firm, a wiele z nich ma po kilka siedzib w jednym mieście. Również w mniejszych miejscowościach coraz częściej bez większych problemów można wypożyczyć samochód osobowy, którym bez problemu będziemy pokonywać każdą odległość podróżując po mieście.

Wynajętym samochodem przez miasto

Wynajmowanie samochodów najczęściej kojarzy nam się z podróżowaniem z lotniska do hotelu w czasie podróży służbowych (zobacz również Wypożyczenie samochodu z lotniska – lądowanie i co dalej?). Jednak nie trzeba się ograniczać tylko do takiego wykorzystania wypożyczonego samochodu. Wypożyczalnie oferują różnego rodzaju wynajmy samochodów, chociaż wśród osób decydujących się na samochody osobowe najpopularniejszy jest najem krótkotrwały.

Wynajem samochodu na zwiedzania miasta

Wynajęty z wypożyczalni samochód doskonale sprawdzi się również do podróżowania po mieście, kiedy wybraliśmy się na dłuższy wyjazd i chcemy w kilka dni zwiedzić więcej niż jedno miasto, ale zdecydowaliśmy się na pokonywanie większych odległości pociągiem lub autobusem dalekobieżnym, a miasto zwiedzać samochodem.

Wynajęcie samochodu jest też dobrym pomysłem, jeżeli w nagłej sytuacji straciliśmy możliwość korzystania z naszego pojazdu i nie chcemy przepłacać za taksówki. Samochód z wypożyczalni będzie praktycznie od razu gotowy do jazdy i będziemy mogli od razu z niego korzystać.

Jaki samochód wybrać do jazdy po mieście?

Wiele wypożyczalni samochodowych ma dobrze rozbudowaną flotę samochodów, więc praktycznie każdy może wybrać taki samochód, jaki najbardziej będzie mu odpowiadał. W wielu miastach istnieje wypożyczalna samochodów - Carfree.pl udostępniająca dane dotyczące samochodów, jakie są możliwe do wynajęcia, na stronie internetowej. Za pośrednictwem strony internetowej można też dokonać rezerwacji samochodu, aby na miejscu jedynie podpisać umowę i móc jechać w wybrane przez siebie miejsce. Warto pamiętać o tym, żeby dokładnie zapoznać się z regulaminem wypożyczania samochodu np. informacje dotyczące miejsca oddania pojazdu oraz kar umownych za przekroczenie czasu najmu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.