› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Wojewódzki Konkurs Plastyczny„Dbam o swoje bezpieczeństwo”

› konkursy ponad rok temu    28.03.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Wojewódzki Konkurs Plastyczny„Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Wzorem lat ubiegłych  również i w tym roku  organizowany jest  Wojewódzki Konkurs Plastyczny pn. „Dbam o swoje bezpieczeństwo”,  zgodnie z zapisami zawartymi w Projekcie działań profilaktycznych realizowanych  na terenie woj. warmińsko-mazurskiego w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”.

Szkoły przeprowadzą etap szkolnego konkursu, celem wyłonienia laureatów na etapie szkolnym, (po 3 prace w każdej grupie wiekowej (klasy I, klasy II i klasy III, w sumie 9 laureatów z danej placówki),

Szkoły prześlą zwycięskie prace do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń  w Elblągu wraz z  krótką informację zawierająca liczbę dzieci uczestniczących w konkursie na etapie szkolnym -  do dnia 14 kwietnia 2017 r. ( można dostarczyć osobiście do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu ul. Królewiecka 106 lub na al.1000-lecia 3

Jednocześnie prosimy o zwrócenie uwagi,  aby do każdej pracy  zgodnie z regulaminem konkursu dołączono podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych „Zgłoszenie do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie. Poniżej szczegółowy regulamin konkursu.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.