› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Weekendowe remonty dróg - ulica Kościuszki (7-10.04)

› zagrożenia i utrudnienia ponad rok temu    7.04.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Departament Zarząd Dróg informuje, że w ramach zadania „Odnowa nawierzchni dróg” na najbliższy weekend (7-9 kwietnia) zaplanowane jest zamknięcie ulicy: Kościuszki na odcinku od ul. Bema do ul. 13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego. W ten weekend na tym odcinku wykonany zostanie II etap przebudowy nawierzchni jezdni ul. Kościuszki polegający na wykonaniu warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni.

Ruch pojazdów w obu kierunkach na ul. Kościuszki na odcinku od ul. J. Bema do ul.13 Elbląskiego Pułku PLOT skierowany będzie na drogi przyległe. Funkcjonowanie ruchu w tym obszarze na czas całkowitego zamknięcia tych odcinków przedstawia SCHEMAT. Otwarcie ulicy nastąpi planowane jest w niedzielę 9 kwietnia w godzinach popołudniowych. Po wykonaniu warstwy ścieralnej Wykonawca przystąpi do wykończeniowych robót brukarskich oraz prac porządkowych, które nie będą ograniczały ruchu pojazdów na przedmiotowym odcinku ul. Kościuszki.

Plac Grunwaldzki Dodatkowo informujemy, że na dzisiaj, w godzinach wieczornych, zaplanowane jest układanie warstwy ścieralnej na moście w obszarze Placu Grunwaldzkiego. Na czas tych robót zapewniona zostanie przejezdność w obu kierunkach.

SCHEMAT OBJAZDÓW

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.