› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Ważne dla osób wyjeżdżających na wakacje...

› bieżące 11 miesięcy temu    3.08.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ważne dla osób wyjeżdżających na wakacje... fot. facebook.com/POLREGIO

Chcesz zwiedzać Polskę za rozsądną cenę? Warto rozważyć oferty wszystkich przewoźników. Wakacyjne oferty bywają atrakcyjne. 

Osoby, które zgłoszą się do kasy POLREGIO z trzema wykorzystanymi biletami z oferty wakacyjnej otrzymają bon o wartości 10 zł do wykorzystania na stronie e-podroznik.pl. Akcja dotyczy biletów: mini-turystyczny, turystyczny, REGIOkarnet oraz miniREGIOkarnet i potrwa do końca września. O szczegółach akcji „KolejLove wakacje!” można przeczytać na stronie polregio.pl.

Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty PolRegio, która jest objęta akcją promocyjną (programem lojalnościowym).

Bilet turystyczny oraz bilet mini-turystyczny uprawniaja do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek pociągami kategorii REGIO. Dużym atutem jest możliwość korzystania z oferty w tzw. „ długie weekendy”. Wtedy ważność biletu rozszerza się również na dni świąteczne sąsiadujące bezpośrednio z weekendem. Na bilecie należy wpisać imię i nazwisko oraz posiadać dokument stwierdzający tożsamość.

 • Bilet turystyczny w cenie 45,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).
 • Bilet mini-turystyczny w cenie 39,00 zł brutto honorowany jest tylko w pociągach REGIO.

REGIOkarnet jest biletem imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami POLREGIO. Z REGIOkarnetu można skorzystać w czasie trzech dowolnie wybranych dni w ciągu dwóch kolejno następujących po sobie miesięcy. Integralną częścią biletu jest załączony do niego karnet, a na bilecie należy wpisać numer dokumentu ze zdjęciem (np. legitymacji zniżkowej, dowodu osobistego). Przed rozpoczęciem podróży w wybranym dniu należy zalegalizować karnet w kasie biletowej lub u konduktora. Dzień podróży liczy się od godz. 00:00 do godz. 24:00.

Wersje:

 • REGIOkarnet w cenie 75,00 zł brutto jest ważny w pociągach REGIO oraz w pociągach osobowych Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, jak również Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, a także Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
 • miniREGIOkarnet w cenie 65,00 zł brutto jest ważny tylko w pociągach REGIO.

 

Posiadacze biletu turystycznego, biletu mini-turystycznego, jak również REGIOkarnetu oraz miniREGIOkarnetu mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są te bilety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

 

Przewozy Regionalne (PolRegio) przygotowały akcję promocyjną oraz oferują możliwość zakupu tańszych biletów dwu i trzydniowych. Także PKP Intercity (TLK) przygotowały ciekawą ofertę dla podróżnych. Przypomnijmy, że 11 marca uruchomiły połączenie kolejowe do Zagórza − miejscowości, która jest często nazywana bramą Bieszczadów. Trasa zaczyna się w Trójmieście (Gdyni lub Gdańsku), skąd dojedziemy bezpośrednim połączeniem aż do Jasła. Pociągi (szynobusy) SKPL Cargo z Jasła do Zagórza będą kursować codziennie do 1 września. O szczegółach tej oferty informowaliśmy Was kilka miesięcy temu. Dodajmy, że interesującą ofertą wakacyjną PKP Intercity jest możliwość zakupu biletu Interrail Global Pass, który upoważnia do przejazdów pociągami w 30 krajach Europy. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.