› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

W wypadku drogowym zginęły dwie osoby

› policja 10 miesięcy temu    15.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
W wypadku drogowym zginęły dwie osoby fot. Policja.gov.pl

Do tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (15.01) na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Szprudowo. 21-letni kierowca mercedesa sprintera zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z renault. Dwóch kierowców jadących audi i fiatem chcąc uniknąć zderzenia z samochodami uczestniczącymi w wypadku zjechało do przydrożnych rowów. Niestety wskutek zderzenia mercedesa i renault zginęły dwie osoby podróżujące osobówką, a kierowca sprintera trafił do szpitala.

15 stycznia około przed godziną 7.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Szprudowo. Natychmiast w to miejsce zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego oraz z Komisariatu Policji w Gniewie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 21-letni kierowca mercedesa sprintera jadąc w kierunku Torunia, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka renalut.

Według dodatkowych ustaleń stróżów prawa wynika, że dwóch kierowców jadących audi i fiatem chcąc uniknąć zderzenia z samochodami uczestniczącymi w wypadku, zjechało do przydrożnych rowów. Niestety śmierć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące renault. 21-letni kierowca sprintera doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala

- informuje policjant z Gniewa.

Stróże prawa przebadali kierowcę mercedesa na zawartość alkoholu w organizmie, który był trzeźwy. Policjanci z powodu uszkodzeń powypadkowych zatrzymali dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w tym zdarzeniu, które trafiły na policyjny parking. Zatrzymali również kierowcy mercedesa prawo jazdy.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny rozbitych aut. Policyjny technik wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą śledczym ustalić bliższe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana, dlatego funkcjonariusze wyznaczyli objazdy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ela
10 miesięcy temu 1
I Gnój ma na sumieniu 2 osoby,Buta + Komura,
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.