› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

W oplu combo podróżowało dziesięć osób

› policja ponad rok temu    2.07.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
W oplu combo podróżowało dziesięć osób

Zatrzymana przez policjantów do kontroli drogowej 32-latka przewoziła dziewięć osób w swoim aucie, przy czym były w nim zamontowane jedynie dwa fotele. Samochodem oprócz kierującej podróżowało jeszcze dwoje dorosłych i siedmioro dzieci, które siedziały na podłodze.

We  miejscowości Zielony Lasek w pobliżu wsi Krutyń mrągowscy policjanci zatrzymali do kontroli opla combo.

Jak się po chwili okazało, w środku podróżowało… 10 osób. Oprócz kierującej autem 32-latki były tam jeszcze 2 osoby dorosłe i  siedmioro dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Jakby tego było mało, to choć auto zarejestrowane zostało na pięć osób, to w środku były tylko dwa fotele, wobec czego 8 pasażerów siedziało na podłodze z tyłu pojazdu

- relacjonuje mrągowski policjant. Podkreśla on, że dla przewożonych w ten sposób pasażerów, każde gwałtowne hamowanie czy ostry zakręt był ryzykiem odniesienia urazu, a nawet drobna kolizja mogłaby się skończyć w tym przypadku tragedią.

W trakcie kontroli dodatkowo wyszło na jaw, że kierująca wybrała się w drogę bez prawa jazdy. W związku z narażeniem pasażerów na niebezpieczeństwo i rażąco lekceważące podejście do przepisów prawa, policjanci podjęli decyzję, że z popełnionych wykroczeń 32-latka będzie tłumaczyła się przed sądem. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.