› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

W Gdańsku kupisz Volkswagena

› poradnik ponad rok temu    13.02.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
W Gdańsku kupisz Volkswagena

Nadchodzi taki czas, kiedy możemy sobie pozwolić na kupno nowego samochodu prosto z salonu. Często wybieramy różne modele, umawiamy jazdy próbne, ale nie możemy się zdecydować na finalny zakup. Obawiamy się wielu rzeczy, które mogą zakłócić nam radość z posiadania wymarzonego modelu. Wychodząc ci naprzeciw, zapraszamy do lektury tego kompendium wiedzy, z którego dowiesz się, jak kupić dobry samochód i czym się kierować przy jego wyborze.

Wybór odpowiedniego modelu samochodu

To, jaki model auta wybierzesz, na pewno zależy od liczebności Twojej rodziny, zasobności portfela, czy celu, dla jakiego kupujesz pojazd. Przykładowo rodzina z dzieckiem może zdecydować się na combi, ale już singiel na pewno zadowoli się hatchbackiem. Z kolei osoby kochające dalekie podróże i będące ciągle w trasie, na pewno wybiorą auto typu SUV, na przykład Volkswagena Touarega, by nie tylko pomieścić wszystkie bagaże, ale i podnieść komfort pokonywania ogromnych odległości, często również na niesprzyjających trasach.

Ile ludzi, tyle gustów i potrzeb. Rynek motoryzacyjny i wybór samochodów w salonach jest tak ogromny, że na pewno każdy znajdzie model stworzony na miarę jego oczekiwań.

Samochód na miarę XXI wieku

Bardzo ważne jest, by samochód, który kupimy, dał nam nie tylko mocny silnik, dobry napęd lub oszczędność na paliwie, ale i pozwolił na stały kontakt ze światem. Chyba nikt nie wyobraża sobie jazdy autem bez słuchania ulubionej muzyki, audiobooka lub nawigacji. Większość nowych aut, na przykład Volkswagen Passat, jest wyposażonych w specjalny system multimedialny, który słucha poleceń kierowcy. Pozwala dzwonić, SMS-ować i szukać informacji w sieci (parkingu, stacji benzynowej czy mechanika) bez odrywania wzroku od drogi i dłoni od kierownicy.

Najważniejsze, czyli koszty eksploatacji

Zafascynowani nowym pojazdem z licznymi funkcjami i nowoczesnym wyposażeniem możemy zapomnieć o najważniejszym, czyli kosztach eksploatacji. Warto pamiętać, że obecnie liderem na rynku samochodów z najlepszymi wynikami spalania jest Volkswagen. Poza tym marka ta słynie nie tylko z oszczędnych i nowoczesnych pojazdów, ale również z przemyślanego wyposażenia i cen przystępnych dla każdego klienta. Pamiętaj, jak Volkswagen w Gdańsku to tylko w CityMotors. Dlaczego?

CityMotors to Gdański dealer marki Volkswagen, słynący z fachowego doradztwa i obsługi klienta. Na pewno znajdziemy tam samochód zaprojektowany na miarę naszych oczekiwań. Poza tym za pomocą konfiguratora online możemy wybrać auto z wymarzonym wyposażeniem i funkcjami. Nie ma na rynku lepiej przygotowanego na rozwój technologii dilera pojazdów.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.