› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Utrudnienia w związku z remontem na ul. Fromborskiej i Nowodworskiej

› bieżące ponad rok temu    19.03.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Utrudnienia w związku z remontem na ul. Fromborskiej i Nowodworskiej fot. Artur Borkowski

W związku z rozpoczynającym się dziś remontem w ciągu ul Fromborskiej i Nowodworskiej, Urząd Miejski przygotował komunikaty o utrudnieniach na drogach. Poniżej zamieszczamy ich treść.

Departament Rozwoju, Inwestycji i Dróg UM informuje, że zgodnie ze złożonym przez Wykonawcę harmonogramem oraz zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, firma MOSTY KUJAWY planuje od 19 marca br. (godz. 8:00) zamknięcie dla ruchu kołowego wiaduktu w ciągu ul. Nowodworskiej w Elblągu oraz wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

Technologia i zakres wykonania przebudowy wymaga całkowitego zamknięcia dla ruchu kołowego wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu ul. Nowodworskiej w Elblągu na okres około pięciu miesięcy.

W dniu 19 marca około godz. 9:00 wykonawca przystąpi do rozróbki nawierzchni na wiadukcie.

• Pojazdy jadące z północnej części Elbląga w kierunku Gdańska kierowane będą na ul. Radomską, ul Warszawską następnie na ul. Żuławską i na S7
• Pojazdy jadące z Gdańska w kierunku północnej części Elbląga kierowane będą na ul. Żuławską, ul. Warszawską następnie na  ul. Radomską i Trasę Unii Europejskiej.

***

W czwartek (19. marca) rozpocznie się przebudowa przepustu w ciągu ul. Fromborskiej, w pobliżu zjazdu na Jelenią Dolinę. Do końca kwietnia ten odcinek Fromborskiej będzie zamknięty dla ruchu kołowego.

Przepust znajduje się na granicy administracyjnej miasta. Dla elblążan rozpoczęcie prac nie będzie więc wiązało się z utrudnieniami w dotarciu do centrum Elbląga. Niegodności czekają natomiast mieszkańców Łęcza. Z myślą o nich wykonawca inwestycji, w porozumieniu z Departamentem Rozwoju, Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego przygotował objazd na czas realizacji robót.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kierowca
ponad rok temu ocena: 100%  1
Kto może niech nie jedzie Nowodworską, przed południem była tam tragedia. Korek od świateł na Warszawskiej do skrętu w Orlą.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.