› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Ukradła kosmetyki, groziła ochroniarzowi i potrąciła go lusterkiem auta

› policja 5 miesięcy temu    27.02.2020
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Ukradła kosmetyki, groziła ochroniarzowi i potrąciła go lusterkiem auta

31-letnia kobieta została zatrzymana przez kryminalnych z Elbląga. Śledczy zarzucają jej kradzież rozbójniczą w jednym z marketów. Podejrzana nie chciała zapłacić za kosmetyki. Została przyłapana na gorącym uczynku. Groziła śmiercią  pracownikowi ochrony. Uciekając samochodem potrąciła go lusterkiem. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Kobieta została zatrzymana przez policjantów służby kryminalnej. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w markecie przy ulicy Sobieskiego w Elblągu. 31-letnia kobieta pakowała do toreb kosmetyki. Nie miała zamiaru zapłacić za towar. Na linii kas interweniował pracownik ochrony. Podejrzana groziła mu i jego rodzinie śmiercią, następnie wyrwała się i wsiadła do osobowego volkswagena. Na drodze stanął jej ochroniarz. Odjeżdżając potrąciła go lusterkiem. Kilka ulic dalej spowodowała kolizję z innym autem i odjechała z miejsca zdarzenia. Zatrzymali ją policjanci kryminalni. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Nie była karana.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Spacerowicz
5 miesięcy temu ocena: 50%  1
Co za patologia , odjechała VW a nie miała pieniędzy ażeby zapłacić za kosmetyki i jeszcze groziła śmiercią ochroniarzowi i jego rodzinie . Powinni ją skazać na odsiadkę bez tzw. zawiasów nawet tylko na najniższą karę .
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.