› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Turbokrymar. pl to nie jest zwykły warsztat samochodowy. To raczej technologiczne laboratorium.

› bieżące ponad rok temu    19.09.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Turbokrymar. pl to nie jest zwykły warsztat samochodowy. To raczej technologiczne laboratorium.

Czy warsztat samochodowy może budować świadomość ekologiczną swoich klientów. Na pewno nie każdy, ale doskonale wywiązuje się w tego zadania firma turbokrymar.pl, która jest od wielu lat liderem w tak ważnej - również dla środowiska naturalnego – branży motoryzacyjnej, jaką jest regeneracja DPF.

Dla tych, którym leży na sercu ekologia

Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że filtry DPF w samochodach z silnikami diesla ograniczają przecież przedostawanie się do atmosfery zanieczyszczeń, powstających w czasie pracy silnika. I choćby tylko z tego powodu regeneracja DPF to branża, która wspomaga przyrodę. Gdy filtr przestaje spełniać swoje funkcje, trzeba go wymienić lub zregenerować. Ta druga możliwość jest oczywiście znacznie tańsze niż zamontowanie nowego. A daje to tak samo korzystne efekty dla środowiska naturalnego.

Gdy konieczna jest regeneracja DPF, to właściciel auta, któremu leży na sercu ekologia, powinien wybrać taką firmę, która nie tylko zrobi to profesjonalnie, szybko i tanio, ale jeszcze nie zaszkodzi przy tym środowisku naturalnemu. I właśnie w ten sposób działa turbokrymar.pl z Białegostoku.

Przyjazne naturze metody stosowane przez turbokrymar.pl, gdy konieczna jest regeneracja DPF, to kolejny sposób na budowanie ekologicznej świadomości swoich klientów. Szczególnie istotne jest to na Podlasiu, gdzie turbokrymar.pl ma swoją siedzibę, ponieważ to ważny przyrodniczo region dla Polski i Europy.

Woda pod ciśnieniem, sprężone powietrze i gorące podmuchy

Przed przyjęciem filtra do regeneracji jest on sprawdzany endoskopem cyfrowym. Jeżeli nie ma uszkodzeń mechanicznych i nadaje się do dalszej obróbki, to jest czyszczony strumieniem wody pod ciśnieniem, która wzbudzana jest dodatkowo strzałami sprężonego powietrza. Na tym etapie regeneracji DPF stosuje się również oryginalny, włoski detergent. Rozpuszcza on i zmiękcza zanieczyszczenia. Jest sprawdzony i przebadany. Nie szkodzi materiałom, z których zbudowany jest filtr i środowisku naturalnemu.

Potem filtr jest suszony gorącym powietrzem. To dodatkowo zwiększa skuteczność regeneracji, ponieważ cząsteczki sadzy, które mogą jeszcze zalegać w zakamarkach filtra kurczą się i w czasie przepływu powietrza są wyrzucane na zewnątrz.

Zaletami tej metody to:

 • bezpieczeństwo stosowania
 • wysoka skuteczność sięgająca 98,5 procent przepustowości nowego filtra
 • brak konieczności wycinania wkładu
 • krótki czas realizacji

Oprócz ekologi turbokrymar.pl stawia również na nowoczesny parki maszynowy. Cały czas go ulepsza i obecnie regeneracja DPF wykonywana jest urządzeniu FFSolution. Dzięki temu można również uzyskać wiele pomocnych danych potwierdzających wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Na przykład uzyskanie pomiarów zapełnienia filtra przed regeneracją i po jej zakończeniu oraz wydruk zawierający wyniki przepływu powietrza przed i po czyszczeniu.

Nacisk na estetykę i porządek

Ekologiczny, bezpieczny i szybki sposób regeneracji filtra DPF oraz najnowocześniejszy park maszynowy, to nie jedyne atuty turbokrymar.pl. Największą wartością tej firmy są bardzo doświadczeni pracownicy, będący specjalistami najwyższej klasy, którzy zadbają o najmniejszy szczegół wykonywanej usługi. Turbokrymar.pl kładzie tez nacisk na estetykę i porządek w firmie.

Te wszystkie zalety powodują, że 96 procent klientów i partnerów firmy turbokrymar.pl ma do niej całkowite zaufanie. Za rzetelność, jakość i szybkość wykonywanych usług oraz podejście do klienta. A wśród nich są również tacy, którzy nie nazywają tej firmy warsztatem samochodowym. Bardziej kojarzy się im ona z technologicznego laboratorium. I każdy, kto skorzysta z jej usług, przekona się sam, że coś w tym jest.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.