› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Trzy osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej 25

› policja 5 miesięcy temu    30.11.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Trzy osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej 25  fot. Policja.pl

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr. 25 w pobliżu Jęcznik Wielkich. Kierowca osobowego audi uderzył w tył terenowego opla, po czym zjechał na lewy pas ruchu prosto pod jadącego z przeciwka ciężarowego mana. Kierowca i dwoje pasażerów z audi zginęło na miejscu, kierowca i pasażer z opla zostali zabrani do szpitala.

Człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr. 25 w pobliżu Jęcznik Wielkich, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych z samochodem ciężarowym. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 44-letni kierowca opla jadąc w kierunku Człuchowa zatrzymał się na skrzyżowaniu w Jęcznikach Małych i czekał, aby przepuścić jadącego z przeciwka tira i skręcić w lewo. W tył stojącego na skrzyżowaniu opla uderzyło również jadące w kierunku Człuchowa audi. Po uderzeniu w tył opla audi zjechało na lewy pas ruchu prosto pod jadącego z przeciwka ciężarowego mana. 

Niestety w wyniku zderzenia bocznego z samochodem ciężarowym 22-letni kierowca i dwóch pasażerów z audi poniosło śmierć na miejscu. Kierowca i pasażer jadący oplem zostali zabrani do szpitala, kierowcy ciężarowego mana nic się nie stało. 

Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem, przesłuchali świadków zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

Policja.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.