› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Tragiczny wypadek pod Elblągiem

› bieżące 11 miesięcy temu    2.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
3 zdjęćTragiczny wypadek pod Elblągiem fot. KMP w Elblągu

W czasie Świąt Wielkanocnych doszło w okolicach Elbląga do jednego śmiertelnego wypadku. Kierujący volkswagenem passatem 47-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

Kierowca w wyniku zdarzenia zginął na miejscu. Pozostała dwójka pasażerów nie odniosła poważniejszych obrażeń. Wypadek, który miał miejsce 1 kwietnia w Nowym Dolnie to najtragiczniejsze zdarzenie drogowe mijających Świąt Wielkanocnych w okolicach Elbląga. Niestety nie było to jedyne tego typu zdarzenie w naszym województwie.  

W okolicach Trękuska (powiat olsztyński) w czołowym zderzeniu aut życie straciły dwie kobiety. Ten wypadek wydarzył się również 1 kwietnia (niedziela). Miał miejsce na DK 53 około 2 km przed Trękuskiem, na leśnym odcinku drogi. Seat, którym podróżowały kobiety w wieku 21 i 51 lat, czołowo zderzył się z osobowym fordem. Kobiety zginęły na miejscu, a kierowca drugiego auta trafił do szpitala w Szczytnie. 

Dzisiaj, 2 kwietnia, w Jegłowniku miało miejsce zdarzenie, w którym na szczęście nikt nie ucierpiał. Służby ratownicze zostały wezwane na pomoc kobiecie kierującej volkswagenem golfem, która  dachowała w rowie.  

Okazuje się, że w dalszym ciągu nietrudno jest znaleźć kierowcę, który siadał za kierownicą po spożyciu alkoholu. 1 kwietnia około godziny 22.30 przy ul. Robotniczej policjanci zatrzymali 39-latka, który kierował osobowym fordem. Wynik badania alkotestem to 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Samochód trafił na policyjny parking. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźnie zagraża kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

Źródła: kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu, TVP Olsztyn

 • Tragiczny wypadek pod Elblągiem
 • Tragiczny wypadek pod Elblągiem
 • Tragiczny wypadek pod Elblągiem
ilość zdjęć 3 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Młyńska.
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
To K. - człowiek był z Jegłownika. Świeć Panie nad Jego duszą.
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.