› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba, trzy osoby ciężko ranne

› policja 10 miesięcy temu    1.02.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba, trzy osoby ciężko ranne  fot. Policja.gov.pl

Na drodze wojewódzkiej nr 541 prowadzącej do Lidzbarka od strony miejscowości Nowy Zieluń w wyniku uderzenia w drzewo przez kierującego VW Transporterem jedna osoba poniosła śmierć, a trzy inne przetransportowano do szpitali.

W czwartek (28.01) około godziny 13.00 na trasie Nowy Zieluń - Lidzbark w powiecie działdowskim na drodze wojewódzkiej nr 541 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu dostawczego. Kierujący pojazdem marki VW Transporter, mieszkaniec gminy Lubowidz na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu prawą stroną, a następnie lewym bokiem uderzył w drzewo. W pojeździe znajdowały się cztery osoby, w tym dwie kobiety i dwóch mężczyzn.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 42-letnia mieszkanka gminy Lubowidz. 22-letni kierowca, mieszkaniec gminy Lubowidz, w stanie krytycznym został zabrany karetką pogotowia do szpitala. Pozostałe dwie osoby, 45-letnia kobieta i 31-letni mężczyzna, mieszkańcy gminy Lidzbark, również zostali przetransportowani przez załogi pogotowia do szpitali w Działdowie i Żurominie

- informuje policjant z Działdowa.

Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i służby medyczne. Nadzór nad działaniami pełnił Prokurator Rejonowy z Działdowa. Droga w miejscu zdarzenia była oblodzona. Dalsze czynności dotyczące tego zdarzenia prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Janos
10 miesięcy temu 4
Jak można pozwolić tak młodym ludziom prowadzić samochód? Prawo jazdy powinno być od 33 roku życia.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nwo
10 miesięcy temu ocena: 100% 3
tak tak.... a jak by zrobił prawo jazdy od 33 roku życia to by wszystko wiedział tak ? w takim razie głosowanie w wyborach powinno być max do 60 roku życia...
~ MALINA
10 miesięcy temu 2
22 lata,Brawura + warunki.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nwo
10 miesięcy temu ocena: 0% 1
22 lata i co ? Znam kierowców co mają i 50 lat i pełne gacie jak mają wyjechać w śniegu, deszczu poza miasto i jedzie taki as 50 poza teren. Przywalił bokiem... no to trudno żeby lekko było, poza tym T4 to złom, kwestia pasów czy mieli zapięte. Na lodzie każdy może mieć pecha.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.