› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Szlak rowerowy Green Velo z certyfikatem dla Najlepszego Produktu Turystycznego 2016

› biznes ponad rok temu    22.02.2017
Maciej Markowski
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Szlak rowerowy Green Velo z certyfikatem dla Najlepszego Produktu Turystycznego 2016 fot. archiwum elblag.net

W branży turystycznej certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej ma miano "Turystycznego Oskara". 17 lutego podczas targów "Tour Salon" w Poznaniu przyznano nagrody dziesięciu Najlepszym Produktom Turystycznym 2016 roku, wśród których znalazł się mający swój początek w Elblągu wschodni szlak rowerowy Green Velo o długości ponad 2 tys. kilometrów, przebiegający przez 5 województw. Certyfikat POT jest znakiem wysokiej jakości i gwarancją dla turystów, że wyróżnione miejsca odznaczają się innowacyjnością, kompleksową obsługą i oferują wspaniałe atrakcje oraz nietypowe formy spędzania wolnego czasu.

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Bartłomiej Walas powiedział podczas uroczystości, że "w dobie powszechnej dostępności do ogromnej ilości informacji potrzeba rekomendacji zyskuje na ważności". Certyfikat dla Najlepszego Produktu Turystycznego Polskiej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym.

- Konkurs służy podnoszeniu jakości produktów turystycznych, a więc ich rozwojowi przez współzawodnictwo na rynku usług turystycznych – powiedziała Anna Księżnik, lider projektu „Rozwój i promocja produktów turystycznych”. - Cieszymy się, że rokrocznie rośnie liczba podmiotów przystępujących do konkursu, a kapituła ma coraz większy problem z rozstrzygnięciem, komu przyznać certyfikat będący świetną rekomendacją dla turystów, za którą idzie gwarancja wysokiej jakości usług.

Certyfikat w 2015 roku otrzymały także obok szlaku Green Velo: Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Gdański Teatr Szekspirowski, Kompleks Świętokrzyska Polana, Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Planetarium EC1, Park Etnograficzny w Tokarni, Exploseum - wybuchowa historia do odkrycia w Bydgoszczy, Noc Kultury w Lublinie oraz Park Edukacji i Rozrywki FARMA ILUZJI. Wyróżnienia natomiast otrzymały: Piknik Szybowcowy w Lesznie, Strefa MTB Sudety oraz Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. Nagrodę specjalną, czyli Złoty Certyfikat (dla produktu, który już wcześniej zdobył nagrodę i nadal podnosi swoją ofertę) dostała Industriada - festiwal kultury dziedzictwa przemysłowego, organizowany z dużym rozmachem na Górnym Śląsku.

Opis wschodniego szlaku rowerowego Green Velo można znaleźć tutaj.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rowerowy
ponad rok temu ocena: 100%  2
Litości ... "Szlak rowerowy Green Velo z certyfikatem dla Najlepszego Produktu Turystycznego 2016" - zapraszam na extreamny odcinek elbląski Green Velo tylko dla ludzi o mocnych nerwach i nogach. Zapraszam tego co tą nagrodę przyznał.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ turban
ponad rok temu ocena: 100%  1
to sa chyba jakies jaja, za odcinek przez bazantarnie to protas powiniejn juz siedziec w pierdlu. ten odcinek to totalna tandeta i fuszerka
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.