› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Stojaki na rowery – niezbędne w przestrzeni publicznej

› bieżące 3 miesiące temu    27.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stojaki na rowery – niezbędne w przestrzeni publicznej

Z rowerów korzystamy coraz częściej. Właśnie dlatego w wielu miejscach publicznych zaczynają pojawiać się stojaki na rowery. Do wyboru jest szeroka gama takich mebli miejskich!

Stojaki na rowery pozwalają na pozostawienie roweru w miejscu i dodatkowo na odpowiednie zabezpieczenie go przed kradzieżą.

Najczęściej stojaki na rowery umieszczane są w popularnych punktach, na przykład w centrach miast, przy urzędach, biurach, sklepach, kawiarniach, barach, szkołach, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Dobry stojak na rower – czyli jaki?

Przede wszystkim dobry stojak na rowery powinien zapewniać odpowiednią ochronę dla roweru, czyli powinien pozwalać na stabilne umieszczenie go w pozycji, a także na przypięcie go do stojaka.

W użyciu znajdują się przede wszystkim stojaki metalowe, które wykonane są z wysokiej jakości stali poddawanej procesom cynkowania oraz malowania proszkowego, dzięki czemu są one zabezpieczone przed korodowaniem.

Stojak powinien być także przytwierdzony do podłoża – dzięki temu jest stabilny, a także jest odporny na akty wandalizmu i zapewnia jeszcze lepszą ochronę dla rowerów.

Rodzaje stojaków rowerowych

W sprzedaży można znaleźć obecnie pełną gamę stojaków rowerowych, które można dopasować do każdej przestrzeni.

Najbardziej popularne to stojaki rowerowe stojące, które posiadają od dwóch do pięciu miejsc postojowych dla rowerów. Miejsca te składają się z dwóch umieszczonych blisko siebie rurek, które dopasowane są do szerokości opon rowerowych.

Dodatkowo, w sprzedaży można znaleźć także inne typy stojaków na rowery, na przykład stojaki typu bramka. Są wyższe i służą do oparcia na nich roweru. Pozwalają również na uzyskanie lepszego zabezpieczenia, ponieważ możemy łatwo przypiąć do nich ramę roweru.

W sprzedaży dostępne są także inne typy stojaków rowerowych, na przykład stojaki przeznaczone do montażu do ściany czy stojaki z rurkami na opony umieszczonymi poziomo.

Dobór odpowiedniego rodzaju stojaka powinien przede wszystkim wynikać z dostępnej przestrzeni, w której chcemy go umieścić.

Gdzie zakupić stojak rowerowy?

Najlepiej zakupić stojak rowerowy od sprawdzonego dostawcy, który będzie mógł zagwarantować najwyższą jakość swoich wyrobów.

Wysokiej jakości modele można znaleźć w asortymencie firmy KAR STAL –  https://karstal.pl/12-stojaki-na-rowery. Firma ta zajmuje się od lat produkcją najwyższej jakości elementów metalowych – także na zamówienie zgodnie z życzeniem klienta.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.