› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Sprawdź zapowiedzi zimowego utrzymania dróg z elbląską rzeczywistością

› zagrożenia i utrudnienia ponad rok temu    17.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Sprawdź zapowiedzi zimowego utrzymania dróg z elbląską rzeczywistością

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej odpowiada za zimowe utrzymanie jezdni, chodników, parkingów i placów. Prowadzi także całodobowy dyżur, przy u. Szańcowej 1 oraz tel. 602 655 659. 

EPGK nie odśnieża wszystkich ulic naraz, ale w kolejności odśnieżania czyli zimowego utrzymania. Niektóre są w pierwszej kolejności, na przykład 1 Maja, a dokładnie dotyczy to:

chodnika wzdłuż Placu Solidarności i skweru Sawicza, chodnika południowy od Placu Solidarności do ul. Hetmańskiej, chodnika obustronny od ul. Hetmańskiej do Ronda przy Nitschmana oraz azylem dla pieszych na Nitschmana, przejścia wzdłuż parkingu od ul. 1 – go Maja do ul. Grota Roweckiego. 

Drugą kolejność utrzymania przysługuje ul. Agrykola, a dokładnie dot.:

chodnika północnego od ul. Górnośląskiej do ul. Kościuszki, chodnika południowego od ul. Kościuszki do wjazdu na stadion sportowy.  

Chcesz znać szczegóły kliknij tutaj.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PWN
ponad rok temu 3
"Poprawne zapisy to: ulica 1 Maja, ulica 11 Listopada. Końcówek nie dopisujemy do liczb, natomiast problem wielkich liter rozwiązuje reguła [82] z Nowego słownika ortograficznego PWN. Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski" "Zarówno całe słowo plac poprzedzające nazwę, jak i jego skrót powinny się zaczynać małą literą, np. plac Defilad, plac Solny, pl. Trzech Krzyży, pl. Na Rozdrożu. Więcej o placach i innych obiektach miejskich - zob. Słownik wyrazów kłopotliwych PWN w haśle ulica, plac, rynek, aleja. Mirosław Bańko"
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ula
ponad rok temu 2
Czy ktoś z władz miasta odpowiedzialny za utrzymanie sprawdza stan dróg? Ul. Sybiraków, Chrobrego, Marymoncka, Waryńskiego - pług przejechał środkiem, tak jakby były to drogi jednokierunkowe. Minąć się z samochodem jadącym w przeciwną stronę - makabra
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna
ponad rok temu ocena: 100%  1
A kto odpowiada za odśnieżanie ulicy Sienkiewicza? O godzinie 14 nie można było tamtędy przejść po kostki błoto pośniegowe. To samo dotyczy ulicy Grunwaldzkiej. O 5:30 odśnieżone tylko do Grottgera a pozostała część Grunwaldzkiej do Rawskiej kompletnie nie.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.