› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Śmierć na drodze do Nowego Stawu

5 miesięcy temu    7.01.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Śmierć na drodze do Nowego Stawu fot. Policja.pl

Malborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (6.01) na drodze z Lubieszewa do Nowego Stawu. Mężczyzna kierujący hondą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo podjętej reanimacji 28-latek zmarł. 19-letnia pasażerka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

W niedzielę (6 stycznia br.) około godziny 5.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze gminnej z Lubieszewa do Nowego Stawu. Natychmiast na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, podczas gdy strażacy uwalniali z hondy zakleszczonych kierowcę i pasażerkę. Pomimo podjętej reanimacji 28-latek zmarł, a 19-letnią pasażerkę z obrażeniami przewieziono do malborskiego szpitala. 

Funkcjonariusze ponad 3 godziny pracowali na miejscu wypadku. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Mundurowi kierowali ruchem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 28-letni mieszkaniec Nowego Stawu kierujący hondą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie pojazd wpadł do rowu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazdy na policyjnym parkingu. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

KWP w Gdańsku

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kolo
5 miesięcy temu 2
Ile było tych "pojazdów"?zabezpieczonych??
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ehhh
5 miesięcy temu ocena: 0%  1
Bo była to Honda szybsza niż wygląda...
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.