› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Samochód, o którym marzysz

› poradnik ponad rok temu    25.03.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Samochód, o którym marzysz

Coraz więcej Polaków oraz Polek stać na produkty z najwyższej półki. W związku z bogaceniem się społeczeństwa, także i samochody nabywane w Polsce są lepsze i droższe. Każdy właściciel auta chce podkreślić jego jednostkową niepowtarzalność. Dla tych z nas, którzy szukają ekskluzywnych rozwiązań dobrym pomysłem może być tuning. Pozwala on nadać każdemu samochodowi konkretny rys, który odróżni je na drodze od podobnych aut tej klasy. Nie jest to rozwiązanie najtańsze, ale na pewno jest warte naszej uwagi.

 1. Modyfikacje na sto dwa!
 2. Najwyższa jakość – genialne efekty
 3. Tuning? Jak najbardziej!

Modyfikacje na sto dwa!

Poszukując rozwiązań, dzięki którym nasz samochód zmieni się w zupełnie inne auto, dając nam tym samym całkiem nowe doznania warto zajrzeć do sieci. Tuning samochodów luksusowych wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego traktowania podlegających mu aut. Jedną z firm, dla której tuning aut tego typu nie ma żadnych tajemnic, jest firma GranSport. Zajmują się oni przerabianiem samochodów klasy premium oraz supercar. Oznacza to współpracę z wymagającymi klientami oraz kontrahentami, którzy są w stanie zapewnić najlepsze części tuningowe, tak aby nasz ukochany Bentley czy Range Rover uzyskał lepsze osiągi i zupełnie nowy wymiar, który stanie się obiektem pożądania u innych kierowców.

Najwyższa jakość – genialne efekty

GranSport wykonuje tuning samochodów luksusowych w swoim warsztacie w Poznaniu, ale dzięki usłudze concierge ewentualne niedogodności dla klienta przestają istnieć. Samochód zostanie odebrany ze ściśle określonego miejsca lawetą, a po dokonanym tuningu zostanie, także lawetą, odstawiony pod odpowiedni adres. Przeróbki są dokonywane tylko i wyłącznie w oparciu o oryginalne i najwyższej jakości części do tuningu, dostarczane przez sprawdzonych producentów. Oprócz modyfikacji mechanicznych tuning samochodów może objąć także usługi detailingowe, stylistyczne, a także oklejanie pojazdów przezroczystymi foliami ochronnymi PPF. Jak więc widzimy ilość modyfikacji dostępnych w GranSporcie jest całkiem spora. By zapoznać się z pełnym portfolio ich propozycji koniecznie trzeba odwiedzić ich stronę internetową.

Tuning? Jak najbardziej!

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, czy warto wejść w tuning, na pewno nie zaszkodzi mała konsultacja online, dzięki którym zyskamy całą masę nowych informacji, a nasze szczegółowe pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Usługa tuningu, aby być w pełni udaną oraz satysfakcjonującą dla klienta, musi być odpowiednio przedyskutowana na każdym etapie jej realizacji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.