› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Salon samochodów luksusowych – czyli jak bezpiecznie kupować auta premium!

› poradnik ponad rok temu    5.11.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Salon samochodów luksusowych – czyli jak bezpiecznie kupować auta premium!

Zakup samochodu luksusowego - jak do tego podejść?

Olbrzymi segment używanych samochodów premium to modele aut, które kosztują niemal tyle, co salonowe kompakty, czyli są one jak najbardziej w zasięgu średnio zarabiających osób. Jeśli nas stać na Yarisa z salonu, to z pewnością możemy znaleźć w jego cenie ciekawy samochód klasy premium - zarówno z segmentu limuzyn, jak i SUV-ów, kabrioletów czy samochodów sportowych. Szkopuł jest jednak w tym, aby kupić egzemplarz z bezpiecznego źródła i w pełni sprawny.

O ile w przypadku kupna zwykłych samochodów, często unikamy pośredników w postaci komisów, to samochody premium, warto jednak kupować u wyspecjalizowanych dealerów. Dlaczego? Samochody luksusowe są stosunkowo rzadkie, a ich konstrukcja jest skomplikowana, dlatego nie wszyscy mechanicy są w stanie zapewnić im odpowiednią opiekę serwisową. Z tego powodu właściciele prywatni sprzedają często auta zaniedbane pod tym kątem, czego na pierwszy rzut oka może nie widać. Dlaczego salon samochodów luksusowych może ustrzec nas przed zakupem samochodu niespodzianki?

Salon samochodów luksusowych - to nie tylko sprzedaż!

Sprzedaż używanych samochodów premium to jedno. Jeśli chcemy, aby wszystko było dobrze, warto skorzystać z usługi dealera, który oferuje coś więcej! Wyspecjalizowany salon samochodów luksusowych, taki jak VCentrum z Warszawy, oferuje nie tylko sprzedaż samochodów klasy premium, ale także wnikliwą kontrolę diagnostyczną każdego wystawionego na sprzedaż egzemplarza. Dzięki temu kupujący doskonale wie, w jakim stanie technicznym jest samochód.

Co najważniejsze, VCentrum to nie tylko dealer samochodów premium, ale także wyspecjalizowany serwis, który w razie konieczności może przywrócić pełną sprawność samochodu, w cenie nawet o 30 procent niższej niż w autoryzowanych serwisach danych marek. Warto przy tym wiedzieć, że korzystając przy zakupie luksusowych aut z usług salonu luksusowych samochodów, możemy takiego zakupu dokonać na raty lub w leasingu.

Masz już swoje auto premium - co dalej?

Zakup używanych samochodów luksusowych różni się nieco od zakupu zwykłych aut. Ten luksus z czegoś wynika. Części do samochodów premium są zazwyczaj droższe, podobnie jak usługi serwisowe. Oczywiście dzięki temu poszczególne podzespoły są trwalsze niż w zwykłych autach i naprawy zdarzają się rzadziej.

Warto jednak przy zakupie samochodu luksusowego przemyśleć już zawczasu to, gdzie będziemy przeprowadzać naprawy, wymiany serwisowe czy np. detailing auta. Wybierając warszawskie VCentrum, można liczyć na kompleksową obsługę w tym zakresie, łącznie z profesjonalnym serwisem, atrakcyjnymi cenowo częściami i pełnym pakietem usług z zakresu auto detailingu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.