› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Ryzyko pożaru - kampania BMW

› bieżące ponad rok temu    29.08.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ryzyko pożaru - kampania BMW

W ostatnich media liczbę media- zarówno te branżowe informujące o motoryzacji, jak i serwisy informacyjne obiegła sensacyjna wiadomość - ryzyko pożaru występuje w części samochodów marki BMW. Jak wiemy media bardzo lubią nośne tematy i sensacje. Warto jednak przyjrzeć się całej sprawie w sposób obiektywny i merytoryczny. Tak, aby omijając różne plotki i spekulacje dotrzeć do prawdy.

Czy zagrożenie istnieje.

Jakiś czas temu na rynku południowokoreańskim odnotowano bardzo rzadkie przypadki samozapłonu niektórych samochodów marki BMW. Producent od samego początku nie zlekceważył sprawy. Wręcz przeciwnie - podszedł do niej w sposób kompleksowy i bardzo profesjonalny. Okazało się, że w określonych modach marki dochodziło do awarii układu recyrkulacji spalin EGR- a dokładnie do wycieku glikolu z chłodniczki tego układu, co miało wpływ na podniesienie się temperatury pod maską samochodu. W skrajnych przypadkach prowadziło to nawet do samozapłonu samochodu. W związku z tym popularny producent samochodów powziął bardzo poważne kroki w celu wyeliminowania awarii- a co za tym idzie, potencjalnego niebezpieczeństwa.

Akcja serwisowa BMW

To odpowiedź na zaistniały problem. Ponad trzysta tysięcy samochodów zostało skierowanych do serwisów na bezpłatne badania diagnostyczne przeprowadzone pod kątem wykrycia, a jeśli zaistnieje taka potrzeba - usunięcia potencjalnej awarii. W samej Polsce do autoryzowanych serwisów ma zostać skierowanych kilkanaście tysięcy samochodów. Klienci bardzo pozytywnie ocenili ten krok. Świadczą o tym chociażby liczne komentarze publikowane w mediach społecznościowych czy recenzje widoczne na branżowych portalach internetowych.

Co warte zaznaczenia cała akcja serwisowa BMW jest zupełnie bezpłatna. Zarówno serwis i diagnoza, jak i wymiana wadliwej części. Wszystkie koszty pokrywa producent samochodów BMW. Na stronie internetowej producenta lub w salonie, gdzie kupiliśmy samochód możemy sprawdzić czy nasze auto znajduje się w grupie ryzyka, a tym samym kwalifikuje na przegląd w ramach akcji: https://tvn24bis.pl/moto,99/bmw-naprawi-324-tys-samochodow-zagrozonych-pozarem-w-europie,859579.html

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność.

Akcja serwisowa BMW to również swego rodzaju pokaż odpowiedzialności producenta za sprzedawane produkty i oferowane usługi. A także dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie własnych klientów. BMW nie szczędzi czasu i przede wszystkim środków, żeby potwierdzić najwyższe standardy, jakimi winna charakteryzować się branża motoryzacyjna.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.