› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Remont drogi w jedną dobę? Niestety nie...

› inwestycje drogowe ponad rok temu    22.08.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Remont drogi w jedną dobę? Niestety nie... fot. Bartłomiej Ryś

Jeżeli któryś z kierowców zauważył prace remontowe przy torowisku na skrzyżowaniu ulicy płk. Dąbka oraz alei Piłsudskiego i liczył na to, że wreszcie zostanie „złagodzony” przejazd przez tory – przykro nam, nie mamy dobrych informacji.

Wspomniane skrzyżowanie jeszcze w niedzielę było zablokowane. Wyznaczono objazdy – jadąc aleją Piłsudskiego nie można było przejechać wprost w kierunku ul. Robotniczej. Prace były prowadzone przede wszystkim w obrębie torowiska tramwajowego. Kierowcy, co oczywiste, liczyli na to, że wreszcie zostanie „złagodzony” przejazd przez tory. Każdy, kto przejeżdża przez skrzyżowanie wie, że zawieszenie jest tu zmuszane do intensywnej pracy.

Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Urzędu Miejskiego. W międzyczasie zwróciliśmy uwagę na to, że po niedzielnych objazdach nie ma już śladu. Znikły ograniczenia, znaki, blokady.

- Były to prace przeprowadzane przez spółkę Tramwaje Elbląskie – informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.

- Prace trwały od godz. 6 rano w niedzielę do 6 rano w poniedziałek. Spółka remontowała około 25-metrowy odcinek torowiska. Zgodnie z naszymi informacjami, przed południem znaki wyznaczające objazd już powinny zniknąć.

Niestety, na remont m.in. płk. Dąbka będziemy musieli jeszcze poczekać. W najbliższy czwartek ma zostać podpisana umowa z firmą SKANSKA, która w tym i następnym roku wyremontuje łącznie dziesięć ulic.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ge4eg
ponad rok temu 2
Znajdujemy się na terenie Jeleniej góry. Mamy doświadczonych fachowców co daje naszym klientom pewność rzetelnego wykonania każdej usługi dźwigami. https://dzwigi-golak.pl/...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eddddd
ponad rok temu 1
Tramwaje elbląskie wymieniają zniszczone tory w całym Elblągu trzeba się dowiedzieć zanim się pisze artykuły !
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.