› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Remont Drogi 503. Zamknięcie odcinków ulic Browarnej i Teatralnej

› bieżące ponad rok temu    27.02.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A

W związku z realizacją robót w ramach przebudowy Drogi wojewódzkiej 503 w Elblągu, Generalny Wykonawca - Eurovia Polska S.A. planuje wprowadzenie tymczasowych zmian w organizacji ruchu. Prosimy wszystkich użytkowników drogi o uważne zapoznanie się z wprowadzanymi zmianami.

Zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka ulicy Browarnej od ul. Brzeskiej w kierunku centrum oraz południowej jezdni ul. Brzeskiej (od Browarnej do Rechniewskiego).

W pierwszym etapie roboty prowadzone na ulicy Browarnej będą obejmowały odcinek od ul. Brzeskiej do ul. Grażyny, z możliwością dojazdu do ul. Grażyny od ul. Browarnej (od strony południowej). Drugi etap robót rozpocznie się po wykonaniu objazdu (utwardzenie terenu) do ul. Grażyny przez Trasę Unii Europejskiej i ul. Portową i będzie polegał na wydłużeniu odcinka ul. Browarnej, na którym będą prowadzone roboty. Zamknięcie ulicy Browarnej w II etapie obejmować będzie odcinek od ul. Brzeskiej do wysokości Urzędu Gminy. Planowany termin funkcjonowania zmienionej organizacji ruchu: od 4.03.2013 r. do 31.05.2013 r. Rozpoczęcie drugiego etapu (wydłużenie zamknięcia ul. Browarej jw.) planowane jest od 21.03.2013 r. do 31.05.2013 r.

Zalecany objazd dla wszystkich pojazdów poruszających się od centrum do ul. Brzeskiej, Trasy Unii Europejskiej i dalszego odcinka ul. Browarnej jest przez ul. Robotniczą.

Zamknięcie wlotu ul. Teatralnej do ul. Robotniczej wraz z odcinkiem ul. Teatralnej od Robotniczej do ul. Odzieżowej.

Utrzymany zostanie wjazd na ul. Odzieżową z ul. Teatralnej. Objazd do ul. Teatralnej - od ul. Robotniczej będzie możliwy przez ul. Brzozową i Płk. Dąbka. Planowany termin funkcjonowania tymczasowej organizacji ruchu od 4.03.2013 do 30.06.2013 r.

Przedłożone przez Wykonawcę projekty tymczasowej organizacji ruchu zostały zaopiniowane przez Policję, zaakceptowane przez Inżyniera Kontraktu i zatwierdzone przez Miejskiego Inżyniera Ruchu Projekt przebudowy DW 503 dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013.

 • Remont Drogi 503. Zamknięcie odcinków ulic Browarnej i Teatralnej
 • Remont Drogi 503. Zamknięcie odcinków ulic Browarnej i Teatralnej
ilość zdjęć 2 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tracący czas i kasę na paliwo
ponad rok temu ocena: 33%  1
Jak mam dojechać z Bema do Stoczniowej. Włodarza z UM (d...e) zablokowali skręt w lewo z ul. Pocztowej do ul. Stoczniowej. (Policja lubi tam polowac kierowców). A teraz nawet ul. Teatralną nie pojadę. Będę jechał przez miasto dodatkowe kilka kilometrów (na ekologię i koszty przejazdu ma to duży wpływ). Może najpierw należy udrożnić ul. Armii Krajowej i Królewiecką???
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.