› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

RainForest Challenge w Elblągu

› bieżące ponad rok temu    22.04.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
22 zdjęćRainForest Challenge w Elblągu fot. Miasto Elbląg

W ich krwi płynie więcej oktanów niż u zwykłych śmiertelników, a ryk silników koi niczym relaksacyjna muzyka. Droga - im bardziej nierówna, tym lepsza. A błoto i głębokie kałuże są... są dobre. W Elblągu właśnie wystartowała pierwsza, historyczna, polska edycja RainForest Challenge.

W rajdzie bierze udział około 80 załóg. Część z nich zaprezentowała się na elbląskiej starówce. Niestety z uwagi na obostrzenia związane z epidemią covid 19, impreza odbywa się bez udziału kibiców.

Pierwszy dzień rajdu już za nami. Na "dzień dobry" było odrobinę folkloru (to tradycja formuły RFC). Na scenie wystąpił więc Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”. Później grała już tylko adrenalina w rytmie silników na najwyższych obrotach i w akompaniamencie trzasków zawieszenia.

Pecha miały te ekipy, które na trasę wyjeżdżały jako pierwsze. Dla nich prolog (etap elbląski) pierwszej, historycznej, polskiej edycji rajdu RFC okazał się nie do pokonania. Na kolejnych etapach… cóż będzie już tylko trudniej.

W uroczystości otwarcia rajdu wzięła udział ambasador Malezji Pani Chitra Devi Ramiah (w Malezji narodziły się rajdy RFC) oraz prezydent Elbląga Witold Wróblewski, który objął imprezę patronatem.

Na podstawie informacji Miasta Elbląg

ilość zdjęć 22 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.