› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

PW Harnaś – opony, że Hej!

› poradnik ponad rok temu    10.12.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
PW Harnaś – opony, że Hej! fot. archiwum elblag.net

Do kalendarzowej zimy pozostały jeszcze dwa tygodnie, ale już teraz powinniśmy zastanowić się nad zmianą opon letnich na zimowe. Bezpieczeństwo na drodze jest sprawą elementarną nie tylko dla nas, ale dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dlatego warto byłoby wspomóc swoje auto w odpowiednim funkcjonowaniu na wyjątkowo zdradliwej zmrożonej jezdni. Szczególnie, kiedy wraz z ochładzającym się klimatem następuje pogorszenie się warunków na ulicach. Chlapa, lód, deszcz i śnieg są bardzo częstymi powodami wielu wypadków, których w sezonie zimowym zdecydowanie przybywa. Innym problemem jest sam dobór opon przy uwzględnieniu wszelkich technicznych parametrów. Jak należycie przygotować się do zimowej zmiany warty? W tej kwestii warto zwrócić się do specjalistów firmy PW Harnaś, którzy pomogą rozwiązać każdą motoryzacyjną łamigłówkę.

Firma Harnaś to rodzinny biznes, który od ponad 10 lat utrzymuje się na trudnym rynku usług samochodowych. To wszystko dzięki bardzo szerokiemu wachlarzowi dostępnych opcji diagnostycznych i naprawczych, jak chociażby: serwis opon, naprawa pojazdów, diagnostyka komputerowa. Korzystając ze swojego bogatego doświadczenia i szerokiej wiedzy, klienci mogą liczyć na fachową obsługę, ale co najważniejsze – szybką i skuteczną.

W zakresie usług związanych z serwisem opon Harnaś proponuje: darmowe sprawdzenie zbieżności kół, wyprzedaż opon zimowych po cenach hurtowych, sprzedaż opon nowych i używanych, usługi wulkanizacyjne, kontrolę stanu opon, wymianę opon, wyważenie kół, montaż zaworków, a ponadto naprawę nietypowych uszkodzeń opon. Dodatkowo Harnaś dysponuje odpowiednim sprzętem do serwisu opon XXL. Dzięki temu wykwalifikowani mechanicy serwisują pojazdy wielkogabarytowe, np.: montują opony i koła pojazdów przemysłowych (do 56 cali) oraz naprawiają nietypowe uszkodzenia.

Strefa klimatyczna, w której leży Polska jest obszarem, gdzie występuje największa różnica temperatur. Z jednej strony zima może być bardzo mroźna (-25/30 stopni) albo aż nadto ciepła (pow. 10 stopni). Dopóki nie powstanie uniwersalna opona, która będzie gwarantem bezpiecznej jazdy w każdych warunkach (+30 i -30 stopni), tak będziemy zmuszeni stosować klasyczny podział na letnie i zimowe. Dlatego najrozsądniej udać się do fachowców w tym temacie z zakładu PW Harnaś i zrobić jedyną słuszną rzecz na moment przed znaczącą obniżką temperatury – posłuchać się ich i zmienić ogumienie wozu, które zapewni kierowcom i pasażerom komfort podróżowania.

Siedziba firmy znajduje się na ulicy Lotniczej 1, a więcej informacji można pozyskać klikając w ten LINK.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.