› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Przewrócona przyczepa z drewnem

› bieżące 7 miesięcy temu    19.07.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przewrócona przyczepa z drewnem fot. PSP w Braniewie

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie otrzymało zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego przewożącego drewno.

Do zdarzenia doszło na drodze szybkiego ruchu S22, na wysokości miejscowości Wielkie Wierzno gm. Frombork. Uszkodzenie zaczepu skutkowało wywróceniem się przyczepy na której przewożone było drewno. W wyniku zdarzenia jeden pras drogi S 22 został zablokowany przez rozrzucone drewniane kłody oraz uszkodzoną przyczepę. Na szczęście nikt w wyniku powstałego zdarzenia nie odniósł obrażeń a rozsypany materiał nie uszkodził innego pojazdu przemieszczającego się po drodze S22.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano pojazd operacyjny z KP PSP w Braniewie, strażaków z Wojskowej Straży Pożarnej oraz ochotników z jednostki OSP Wielkie Wierzno.

Na czas prowadzenia działań związanych z usunięciem skutków zdarzenia drogowego ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w ruchu na drodze S 22 trwały około trzech godzin. Na miejscu oprócz strażaków obecni byli funkcjonariusze policji oraz przedstawiciele operatora drogi S22.

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.