› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pracownicy PDiM mogliby zadbać o bezpieczeństwo kierowców

› bieżące 9 miesięcy temu    6.10.2017
Witold Chrzanowski
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pracownicy PDiM mogliby zadbać o bezpieczeństwo kierowców

Na ul. Fromborskiej trwają prace drogowe przeprowadzane przez pracowników PDiM.  Pracownicy tej komunalnej firmy remontują jezdnię, szkoda tylko, że, jak uważa nasz Czytelnik, nie dbają należycie o bezpieczeństwo kierowców na drodze.

To już kolejny sygnał w tej sprawie. 2 października zadzwonił do nas pan Stanisław, który spotkał PDiM na drodze swojego przejazdu – na ul. Kościuszki.

Remontowali, co się chwali, nawierzchnię jezdni w pobliżu skrzyżowania z ul. Marymoncką. Szkoda tylko, że wyłączywszy – na odcinku dobrych kilku metrów, z ruchu jeden pas drogi, nie zadbali o to, by informować kierowców o możliwości bezpiecznego ominięcia ich pojazdu. Więcej, jeden z nich wprowadził nas w błąd – machając ręką, że przejazd jest wolny - w sytuacji, gdy z drugiej strony ciągnął sznur samochodów – oburzał się pan Stanisław, 60-letni elblążanin.

Do podobnego zdarzenia doszło wczoraj (5 października) – tyle że na ul. Fromborskiej.

"Front robót" był zabezpieczony, ale nikt nie pomyślał o tym, by kierować ruchem w sytuacji, gdy na kilkumetrowym odcinku drogi pojazdy poruszały się tylko jednym pasem. Jest to szczególnie naganne, gdyż było to na odcinku z „podwójną ciągłą” - mówi pan Łukasz, który jechał tą trasą w czwartek.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.