› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Poważna kolizja drogowa między Fromborkiem a Braniewem

› policja ponad rok temu    27.02.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Poważna kolizja drogowa między Fromborkiem a Braniewem

Do poważnej kolizji doszło dziś między godziną 14:00 a 15:00, na drodze wojewódzkiej nr 504, między Fromborkiem a Braniewem. Obecnie ten fragment drogi jest całkowicie zablokowany. Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego w Braniewie, którzy prowadzą czynności wyjaśniające.

Jak udało nam się ustalić podczas rozmowy z oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Braniewie st. sierż. Jolantą Sorkowicz do kolizji doszło w pobliżu zjazdu na parking przy rzece Bałdzie. Jest to fragment trasy, na którym niestety często dochodzi do podobnych zdarzeń drogowych. Sprzyja temu fakt, że jest to odcinek prosty, na którym można rozwinąć dużą prędkość. W przedmiotowym zdarzeniu pojazdem marki BMW podróżowały dwie kobiety, które sygnalizując, skręcały w lewo. Jadący za nimi z nadmierną prędkością kierowca busa marki Mercedes, chcąc uniknąć kolizji, wykonał gwałtowny manewr i odbił w prawo, co spowodowało, iż samochód wpadł do rowu. Następnie, w związku ze znaczną prędkością i siłami działającymi na ten pojazd, wyjechał z rowu i zataczając łuk znalazł się z powrotem na jezdni. Pasażerka Marcedesa odniosła na tyle poważne obrażenia, że wymagały one odwiezienia jej do szpitala w Braniewie. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.