› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Pościg za pijanym kierowcą

› policja ponad rok temu    24.08.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pościg za pijanym kierowcą

Pijany 48-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policjantami. Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, a także za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z braniewskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie, że w kierunku Wielkiego Wierzna (gm. Frombork) jedzie kierowca Volkswagena, który może być pijany. Funkcjonariusze drogówki próbowali zatrzymać nadjeżdżającego kierowcę, dając sygnał do zatrzymania się. Mężczyzna jednak nie zareagował. Co więcej – zaczął gwałtownie przyspieszać i odjechał w kierunku Młynar.

Policjanci, z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi, ruszyli w pościg. Kierowca VW uciekał drogą techniczną przy drodze S-22. Po chwili zatrzymał się i próbował uciekać pieszo. Bezskutecznie – funkcjonariusze zatrzymali go

- informuje  mł. asp. Damian Sorkowicz, Zespół Prasowy KPP w Braniewie

48-latek przyznał, że uciekał, ponieważ pił wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila.Z miejsca interwencji patrol doprowadził go do komendy, gdzie kryminalni przedstawili podejrzanemu dwa zarzuty. Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, a także za jazdę w stanie nietrzeźwości.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.