› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Ponad pół kilograma amfetaminy ukryte w skrytce w samochodzie!

› policja ponad rok temu    18.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ponad pół kilograma amfetaminy ukryte w skrytce w samochodzie! fot. policja.pl

Kryminalni braniewskiej policji, dokonując ponownej kontroli zatrzymanego pojazdu, odnaleźli ukrytą skrytkę, w której znajdowało się ponad 500 gram amfetaminy. Pojazd został wcześniej zatrzymany, jak również kierujący nim 32-letni mieszkaniec Braniewa, u którego podczas kontroli drogowej ujawniono 70 gramów substancji psychotropowej.

Policyjna kontrola drogowa 32-letniego kierującego mieszkańca Braniewa zakończyła się zatrzymaniem w policyjnej izbie zatrzymań i zarzutami posiadania środków odurzających. W trakcie przeszukania pojazdu kryminalni znaleźli ponad 70 gram substancji psychotropowej.

Jednak okazało się że to nie wszystko. Przy współpracy funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Grzechotek i psa wyszkolonego do szukania narkotyków policjanci ponownie dokonali oględzin pojazdu. Okazało się że pojazd posiada ukrytą skrytkę, w której znajdowało się ponad 500 gramów amfetaminy.

Na podstawie zebranego materiału kryminalni ustalają, czy to jedyne przestępstwo, do którego dopuścił się mężczyzna. Za posiadanie środków psychotropowych grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 32-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Braniewscy kryminalni zajęli się tą sprawą i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Źródło: KPP Braniewo

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.