› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Ponad milion zł potrzeba na utrzymanie elbląskiej sygnalizacji świetlnej i pogotowie drogowe

› inwestycje drogowe ponad rok temu    26.01.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Ponad milion zł potrzeba na utrzymanie elbląskiej sygnalizacji świetlnej i pogotowie drogowe

Na ogłoszenie o przetargu na kontrolę, utrzymanie i wymianę urządzeń sygnalizacji świetlnych oraz usługi pogotowia drogowego w Elblągu (do 31 grudnia 2019 roku) odpowiedziała jedna firma. Wyceniła swoje usługi na 1 112 504  zł, a miasto nieco mniej, bo 1 045 481 zł. 

O wyborze firmy zdecyduje nie tylko cena (60 proc.), ale także czas reakcji na wezwanie pogotowia drogowego (30 proc.) oraz okres gwarancji (10 proc.)

Na razie odbyło się tylko otwarcie ofert, przed ich upublicznieniem miasto podało, że wyda na ten cel: 1 045 481 zł. Okazało się, że zgłosiła się tylko jedna firma z Elbląga. Zaoferowała 1 112 504  zł. Do tego: okres gwarancji - 60 miesięcy oraz czas stawienia się po wezwaniu Zamawiającego - do 1 godziny

Rozpoczęcie usługi od dnia udzielenia zamówienia. Zakończenie - do 31 grudnia 2019 r. (Jeżeli umowa będzie podpisana przed dniem 01 marca 2018 r. to będzie obowiązywała od 01 marca 2018 r. do 31 grudnia 2019 r.) 

Na decyzję czy elbląska firma dostanie kontrakt trzeba będzie poczekać. Urzędnicy muszą przeanalizować i sprawdzić dokumenty.

Usługa ma polegać na:

kontroli, utrzymaniu i wymianie urządzeń sygnalizacji świetlnych, tj. obsługę 42 szt. sygnalizacji świetlnych jedno i wielofazowych oraz 16 szt. sygnalizacji ostrzegawczych funkcjonujących na sieci dróg publicznych w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Anonimek1
ponad rok temu ocena: 0%  2
Ciekawe czy miasto jako zamawiający wymaga tzw. "zielonej fali" od wykonawcy. Bo obecnie nie znam odcinka w Elblągu gdzie tzw. "zielona fala" działała by sprawnie.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ akbgzulawy
ponad rok temu ocena: 0%  1
Ta sierota natychmiast do zwolnienia co swiatla ustawia w |Elblagu ! Widac ze on i jego rodzina nie chodza nigdzie piesza ! Przejscie dla pieszych obok Biedronki feniksu ludzie biegaja zeby przejsc przez wysepke jedno ,, Obok pksu na grunwaldzkiej 4 razy auta albo i 5 przejada a ty stoisz jak glupi dalej. Do HOlandii niech jedzie i zobaczy jak moze fajnie sprawnie chodzic wszystko.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.