› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Polska Federacja Driftingu nawiązuje strategiczne partnerstwo

› bieżące ponad rok temu    24.02.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Driftingowe Mistrzostwa Polski 2012 zapowiadają się jeszcze bardziej widowiskowo, niż sezon ubiegły. Najsilniejsza liga narodowa na Starym Kontynencie w 2012 roku składać się będzie z pięciu rund, z czego duża część będzie organizowana w centrach dużych miast. Górska runda w Karpaczu, runda na ulicach wokół Orlen Areny w Płocku, telebimy relacjonujące zawody z wielu kamer oraz duża liczba dodatkowych atrakcji, to tylko wycinek z planów przygotowanych przez Polską Federację Driftingu (PFD) na najbliższy sezon.

W dniu 24.02.2012 do tego przedsięwzięcia przyłączył się bardzo mocny partner – serwis ogłoszeniowy moto.gratka.pl. Polska Federacja Driftingu oraz Grupa Wydawnicza Polskapresse, właściciel serwisu moto.gratka.pl, podpisali umowę sponsorską, która przewiduje bardzo szeroką współpracę przy promocji najwyższej serii driftingowej w naszym kraju.

- Podpisanie umowy z Grupą Wydawniczą Polskapresse jest dla nas strategicznym partnerstwem medialnym na najbliższy rok. Dzięki niemu sponsorem cyklu stał się serwis ogłoszeniowy moto.gratka.pl, a patronami medialnymi cyklu będą inne media Polskapresse, jak Polska The Times czy serwis naszemiasto.pl – mówił po podpisaniu umowy Prezes PFD, Andrzej Witkowski.

Dzięki współpracy każda z rund Driftingowych Mistrzostw Polski, promowana będzie w gazetach oraz serwisach Polskapresse. Serwis moto.gratka.pl przygotuje dla kibiców wiele atrakcji, jednak zapisy podpisanej umowy owiane są tajemnicą.

- Doceniamy działania PFD i widzimy w driftingu gigantyczny potencjał medialny. Nie widzę powodu, dla którego marka tak silnie związana z rynkiem motoryzacyjnym, jaką jest moto.gratka.pl, miałaby nie wspierać driftu – mówi specjalista ds. marketingu serwisu moto.gratka.pl, Jędrzej Lenarcik. Pasja organizatorów do tego co robią oraz silne emocje, które wywołują każde zawody, są dla nas gwarancją  sukcesu. Naszym wspólnym celem jest podniesienie rozpoznawalności cyklu i trafienie z tą pasjonującą formą motorsportu do zwykłego Kowalskiego. Wierzę, że nam się to uda.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwszą rundę najsilniejszej ligi driftingowej w Europie, która już 11-12 maja odbędzie się na Torze Kielce. Ze swojej strony mogę zapewnić, że Driftingowe Mistrzostwa Polski będą posiadały oprawę medialną, której pozazdrościć jej będą mogli organizatorzy wielu seriali mistrzowskich na całym kontynencie – mówił nam po podpisaniu umowy Lenarcik.


 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.