› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Policyjne podsumowanie weekendu

› policja ponad rok temu    17.06.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Policyjne podsumowanie weekendu fot. Policja.pl

Blisko 200 policyjnych interwencji, 19 osób przewiezionych do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego, zatrzymane 4 osoby poszukiwane a także 15 kolizji drogowych, ponad 300 badań na zawartość alkoholu przeprowadzone przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Ci sami  zatrzymali także 5 praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym i wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących.

Pierwsze takie zdarzenie miało miejsce przy ul. Morszyńskiej. Tam policjanci zatrzymali do kontroli osobowe audi z 4 pijanymi mężczyznami wcześniej auto to uczestniczyło w kolizji z citroenem c4. Żaden z mężczyzn nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem i wskazywał na kolegę. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Gdy już wytrzeźwieli, do kierowania przyznał się 20-latek, który w chwili zatrzymania miał 1,04 promila alkoholu w organizmie.

Dziś w nocy zatrzymali natomiast 20-latka, który kierował BMW. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Łódzkiej. Młody mężczyzna miał blisko 1,40 promila alkoholu w organizmie. Dalej już nie pojechał. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Obaj wymienieni odpowiedzą teraz przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może im grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.