› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Policyjne podsumowanie weekendu

› bieżące ponad rok temu    2.06.2014
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Policyjne podsumowanie weekendu fot. Bartłomiej Ryś

174 policyjne interwencje, 366 osób legitymowanych, zatrzymana jedna osoba poszukiwana, tak wygląda podsumowanie minionego weekendu. Ponadto sprawdzono 21 telefonów komórkowych, a policjanci z prewencji skontrolowali 40 pojazdów. 22 osoby nietrzeźwe przewieziono do pogotowia socjalnego. Zatrzymano dwóch nietrzeźwym kierowców. Jeden z nich spowodował wypadek drogowy mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Młynary około godziny 15. Na ulicy Elbląskiej 41-letni kierowca volkswagena passata na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i odbił się od niego wpadając autem na jadące z przeciwka BMW. 29-letni kierowca i pasażer tego samochodu odnieśli ogólne potłuczenia. Podobnie większych obrażeń nie odniósł kierowca passata i 33 – letni mężczyzna, który siedział obok. Na miejscu ratownicy udzielili im niezbędnej pomocy medycznej. 41-letni Andrzej S. nakłaniam poszkodowanych z BMW aby nie wzywali policji. Na miejsce przyjechała karetka i radiowóz. Jak się okazało kierowca passata był nietrzeźwy i miał 3,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto miał też zakaz sądowy prowadzenia do 2015 roku. Wcześniej był karany za jazdę po alkoholu. Trafił do policyjnej celi. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki

KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.