› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Policjanci skontrolują kierowców wracających z dyskotek

› policja ponad rok temu    25.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Policjanci skontrolują kierowców wracających z dyskotek fot. KMP Elbląg

"Dyskoteka" - pod taką nazwą w nocy z soboty na niedzielę policjanci kolejny raz będą prowadzić działania na drogach miasta i powiatu. Funkcjonariusze będą kontrolować, legitymować, zatrzymywać nietrzeźwych kierowców i patrolować miejsca gromadzenia się młodzieży. Wszystko w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Elbląga i powiatu elbląskiego.

- Funkcjonariusze planując działania, mają na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo młodzieży, która podczas weekendów bawi się w lokalach rozrywkowych – wyjaśnia Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP Elbląg. - Akcja potrwa od godziny 20.00 w sobotę do 4.00 rano w niedzielę. Policjanci będą kontrolować kierowców nie tylko pod kątem obecności alkoholu w organizmie, ale także narkotyków. Kontrolą objęty zostanie teren miasta, ale również i całego powiatu, w tym miejscowość Wysoka na terenie gminy Rychliki, gdzie jest jedna z największych dyskotek w północnej Polsce.

Przypominamy, że za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności i utratę prawa jazdy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ glad
ponad rok temu 1
To w sobote po Arenie policja będzie miała żniwa. Szkoda tylko,że w taki sposób potrafią udawadniać swoją skuteczność...ale,od czegoś trzeba zacząć...;)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.