› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Policjanci poszukują świadków wypadku na Alei Niepodległości

› policja ponad rok temu    18.11.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Policjanci poszukują świadków wypadku na Alei Niepodległości fot. MK

Elbląscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 23 października na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Suwalskiej. W wyniku zderzenia toyoty corolla i volkswagena passata, poszkodowane zostały dwie osoby. Jedną z nich był Maciej Pałkowski, Dyrektor Departamentu Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji Urzędu Miejskiego w Elblągu. Ciężko rannego 42-letniego kierowcę toyoty odwieziono do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 15.50.
- Mężczyzna wyjeżdżał z ulicy Suwalskiej, podporządkowanej do Niepodległości. Nie ustąpił pierwszeństwa dla jadącego vw passata w stronę ulicy Płk. Dąbka, którym kierował 21-latek. Doszło do zderzenia pojazdów i w wyniku tego kierowca toyoty wypadł z samochodu na ulicę. Policjanci ustalili, że nie miał zapiętych pasów - informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP Elbląg.

Kierowca toyoty odniósł poważne obrażenia głowy. Kierowca passata był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast pasażerka samochodu, 25-letnia kobieta, doznała ogólnych potłuczeń ciała.

Policjanci z elbląskiej komendy wciąż poszukują kolejnych świadków tego zdarzenia, którzy nie zostali jeszcze przesłuchani.
- Przesłuchanie dodatkowych świadków może mieć kluczowe znaczenie dla toczącego się postępowania. Osoby takie proszone są o kontakt telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr 55 230 17 34 – apeluje mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.