› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Pijany mężczyzna wiózł siedmiomiesięczne dziecko

› policja ponad rok temu    9.02.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pijany mężczyzna wiózł siedmiomiesięczne dziecko

Policyjny patrol z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymał 49-latka, który kierował oplem astrą. Mężczyzna podróżował z żoną i 7 miesięcznym dzieckiem. Nie było by w tym nic niepokojącego gdyby nie fakt że zarówno kierujący jak i siedząca obok kobieta byli nietrzeźwi.

Sytuacja miała miejsce przy ul. Mazurskiej w Elblągu. Tam, policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli opla astrę. Policjanci zwrócili uwagę na jadące bez włączonych świateł auto, szczególnie że było już po godzinie 21.00. Za kierownicą osobowego opla siedział 49-latek. Od mężczyzny czuć było zapach alkoholu. Siedząca w aucie kobieta, również była pod wpływem alkoholu. W samochodzie przewożone było 7 miesięczne dziecko. Co więcej, para w tym stanie przyjechała z innego miasta Warmii i Mazur oddalonego od Elbląga o ponad 90 kilometrów, a celem było odwiedzenie znajomych.

Wynik badania alkotestem to promil alkoholu w organizmie zarówno u kierującego jak i kobiety sprawującej opiekę nad dzieckiem. Po policyjnej kontroli para dalej już nie pojechała. Kierujący zostanie ukarany za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia drogowe. W tym poruszanie się niesprawnym autem bez badań technicznych. Na miejsce wezwano trzeźwą osobę, która zajęła się dzieckiem. Policjanci sporządzili także dokumentację dla sądu pod kątem sprawowania niewłaściwej opieki nad dzieckiem.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.