› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pijany kierował volkswagenem – zatrzymali go policjanci

› policja 2 miesiące temu    10.04.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pijany kierował volkswagenem – zatrzymali go policjanci

46-letni mężczyzna kierujący vw sharanem nie dowierzał policjantom badającym go alkotestem. „To niemożliwe żebym od wczoraj nie wytrzeźwiał”-  mówił, gdy zobaczył wynik ponad 1 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce dziś około godziny 8.00 rano. Patrol ruchu drogowego zdecydował się skontrolować jadącego ulicą Radomską vw sharana. 46-letni mężczyzna siedzący za kierownicą auta „wydmuchał” wynik 1,16 promila alkoholu. „To niemożliwe żebym od wczoraj nie wytrzeźwiał” – tłumaczył. Był przekonany, że jest trzeźwy. Policjanci zbadali go drugim urządzeniem, które również potwierdziło zawartość alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie dawał za wygraną i twierdził, że powinien być trzeźwy. Zapytany o prawo jazdy wytłumaczył policjantom, że nie ma tego dokumentu, ponieważ zostało ono mu zatrzymane kilka lat temu za… jazdę po alkoholu. 46-latek dalej już nie pojechał. Teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.