› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pijany 30-latek kierował samochodem bez uprawnień

› policja ponad rok temu    6.11.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 Pijany 30-latek kierował samochodem bez uprawnień

Policjanci udaremnili dalszą podróż autem nietrzeźwemu mężczyźnie. Siedzący za kierownicą seata 30 – latek miał w organizmie promil alkoholu. W czasie policyjnej kontroli okazało się, że samochód którym kierował nie ma aktualnych badań technicznych, a sam kierujący wcale nie ma prawa jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Policjanci z nowodworskiej prewencji patrolowali w nocy teren Ostaszewa. Około godz. 1.30 na ulicy Kościuszki zatrzymali do kontroli kierującego osobowym seatem. Funkcjonariusze od razu wyczuli alkohol od siedzącego za kierownicą auta 30 – latka. Badanie alkotestem wykazało promil alkoholu w organizmie kierującego. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna wcale nie posiada uprawnień do kierowania samochodami, a auto którym podróżował nie ma aktualnych badan technicznych.

Samochód trafił na policyjny parking. 30 – latek niebawem usłyszy zarzuty za kierowanie samochodem w nietrzeźwym stanie. Grozi za to kara pozbawienia wolności na okres do 2 lat, kara finansowa i zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna odpowie też za popełnione w czasie jazdy wykroczenia drogowe.

mł. asp. Paulina Grzesiowska

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.