› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pijani kierujący

› policja ponad rok temu    16.03.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierujących wobec, których pojawiły się wątpliwości co do ich trzeźwości. W pierwszym przypadku rozwiało je badanie alkotestem w drugim na wynik badania przyjdzie nieco poczekać.

Pierwszy to 67-letni mężczyzna, który kierował rowerem. Policjanci zatrzymali go na drodze S7 Węzła Pasłęk Południe i od razu wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,1 promila. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 67-latek posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do… czerwca 2021 roku.

Drugim z zatrzymanych był 63-latek jadący seatem cordobą. Sytuacja miała miejsce w Nowym Monasterzysku. Tam, najpierw kierujący został ujęty przez postronną osobę jako pijany kierujący jednak oddalił się z miejsca jeszcze przed przyjazdem policjantów. Funkcjonariusze znaleźli go jednak i zatrzymali. 63-latek nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Przewieziono go więc do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Jeżeli wynik badania będzie pozytywny, mężczyzna odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.